info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Açılır Motorlu Cam Çatı

Açılır çatı sistemleri eğim boyunca 4 parça olarak hareket ederler. Açılım ilk olarak en alttaki cam ünitesi ile başlar ve yukarı doğru hareket eden cam üniteleri en üstteki sabit cam ünitesinin altına doğru sessizce kayarak park ederler.

Açılır çatı sistemi çatı eğimi boyunca ısıcam ünitesi ile en fazla 7000mm ve polikarbonat üniteleri ile 10000mm ye kadar açılır. Çatı eğimine gelince: açılır çatının sağlıklı çalışabilmesi ve sıfır sızdırmazlık sağlaması için %10 – %30 arası meyillerde çalışması gerekir.

Alüminyum çerçeveli ısıcam üniteleri dört kısımdan oluşur ve üç hareketli unite dördüncü sabit ünitenin altına kaymak suretiyle çatının %75 kısmı açılmış olur. Bütün paneller elektronik olarak kontrol edilen 450W gücünde tüp motorlar ile hareket ettirilirler. Motorlar alüminyum yuvanın içerisinde saklı olduğundan ses yapmaz ve içeriden bakan kişiler tarafından görülmezler. Motor, dişli, zincir ve hareketi sağlayan hiçbir eleman gözle görülmez.

Motor montajı içeriden yapılır ve gerektiğinde içeriden sökülür. Motorlar krank mili ile manuel olarak da kontrol edilebilir ve çatı sistemi kol çevirmek suretiyle kapatılabilir. Bu özellik sayesinde acil durumlarda çatı açık kalmamış olur, bakım ekibi gelene kadar sorun çözülür.
 


 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53