info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Cam Çatı Aydınlatmaları

Cam Çatı Aydınlatmaları Artık teraslar daha kullanışlı ve cazip hale geliyor, bunu size garanti ediyoruz... Teraslarda yaşanan problemlerden birisi yağmur ve kötü hava koşullarından dolayı teraslardaki alanın kullanılamamasıdır. Terasın kapatılması halinde de çoğu zaman güneş ışığından ve doğal aydınlatmadan feragat edilir. Cam teras kapatmalarda böyle sorunlarla karşılaşmazsınız. Bu uygulamalarda hem terasınızın ısı ve su yalıtımı yapılmış olur hemde aydınlatmadan hiç bir şey kaybetmezsiniz.

Kullanılan Cam Malzemesi

Kapatmalarda kullandığımız cam ısı yalıtımlı olmakla beraber darbelere dayanıklı temperli camlardır. Yani kış aylarında da teraslardaki alanları kullanmanıza olanak sağlamış olmaktadır. Cam çatı sistemlerinde hareketli ve sabit cam kapatma alternatifleri sunuyoruz.

Neden Cam Kapama

Daha sonra müşteri tarafından seçilen katlanabilir yada sürme cam sistemleriyle terasın etrafı kapatılmış olur. Böylelikle kötü hava koşullarından, tozdan, sesten, güneşin zararlı ışınlarından etkilenmeden dört mevsim terasınızın keyfini yaşıyorsunuz.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53