info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Kış Bahçesi Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen kış bahçesi nedir ve neden tercih edilir? Evlerde yer alan bahçelerinde kış aylarında da zaman geçirmek isteyenler için kaliteli cam malzemelerden üretilen kış bahçeleri her zaman ideal bir seçim olmaya devam etmektedir.

Dilediğiniz şekilde dikdörtgen ya da üçgen şeklinde üretimi yapılan kış bahçesi sistemleri pratik kullanımı ve kolay temizlenebilir özelliği ile pek çok kişinin tercih ettiği bir modeldir.

Kış bahçesi siteminin teknik özellikleri imalatçı firmaya göre değişmektedir. Bir çok firma kış bahçesi imalatı ve montajı yapmakla birlikte en büyük sorunların başında yalıtım sorunu çıkmaktadır. Kış bahçesi özellikleri özellikle kış ayları için bulunmaz bir mekandır. Kapalı ev ortamında sıkılanlar için cam çatı eşsiz bir ortam olmaya başladı.fakat geçtiğimiz yıllarca cam sektörünün çok yaygın olmaması nedeniyle yapılan camlar güneş kontrol özelliği pek taşımıyordu.

Aileniz ile beraber keyifli vakitler geçirebileceğiniz bahçelerinizi kış kış bahçesi modelleri ile yaratıcı hale getirebilirsiniz. Bunun yanında sistemin yalıtım sistemi sayesinde de her zaman büyük bir enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Yapımda kullanılan camlar yaz aylarında katlanabilir yapıya sahiptir. Bu nedenle dört mevsim boyunca kış bahçelerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Cam ve çelik ana malzemesi üretilen kış bahçeleri ayrıca özel kilit sistemleri de yer aldığı için kullanımları son derece güvenilirdir.


KIŞ BAHÇELERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53