info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Kış Bahçesi Sistemleri

KIŞ BAHÇESİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Yaz aylarında müşteri sıkıntısı çeken mekanlar kış bahçesi sistemleri sayesinde mekanlarını genişleterek daha büyük bir müşteri kitlesine hitap edebilirler. Kış aylarının soğuk havasında evlerinizde demlediğiniz çaylarınızı keyifli bir şekilde bu mekanlarınızda yudumlayabilirsiniz.

Bir kez uyguladığınız kış bahçesi sistemleri neredeyse sınırsız bir kullanım ömrüne sahiptir. Kaliteli şekilde üretilen ve montajının doğru şekilde yapıldığı kış bahçesi sistemlerinin periyodik bakımlarını yapar ve titiz bir şekilde kullanırsanız başka hiçbir durumda çevresel faktörlerden dolayı sistemleriniz zarar görmeyecek ve bozulmayacaktır.

Bazen mevsim bize engel olsa da doğanın güzellikleriyle kucaklaşmak isteriz. Kış bahçesi sistemleri; bahçe keyfinin dört mevsim yaşanabilmesi için hazırlanan, genellikle müstakil ev bahçeleri ve cafe dışlarında uygulanan, doğa ile iç içe sistemlerdir. Kış bahçesi sistemleri, uygulandıkları dış mekanları her mevsim huzurlu ve sessiz, doğanın ferahlığını doyasıya hissedeceğiniz yaşam alanlarına dönüştürmektedir.

Evinizin herhangi bir yerinde size doğanın bütün şartlarını gözlerinizle görme imkanı sağlarken fiziksel deformasyonlarından koruyan, şehrin ortasında bile gürültü kirliliğini önleyerek aileniz ve sevdiklerinizle yeşil bahçenizin keyfini yaz ve kış tabiatın içindeymiş gibi yaşamanızı sağlayacak en üst derecede ses ve ısı yalıtımı sağlayan kişiye özel uygulamalardır.

Ağaçlar yapraklarını döküp, soğuk hava iyice kendini gösterse de yemyeşil bir köşede oturup, sıcak hayaller kurmak hiç de zor değil. Bahçenizin bir bölümünü ya da balkonunuzu kapatarak bir kış bahçesi düzenleyebilirsiniz. Dileğinizce döşeyeceğiniz bu bölümde ister kitap okuyun, ister hayallere dalın.


KIŞ BAHÇESİ YAPIMI İÇİN İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.
Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53