info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Kış Bahçesi Uygulamaları

Evinizde bir kış bahçesine sahip olmanın en büyük güzelliği; gri, kapalı, kasvetli bir havada, şeffaf çatınızın altından doğanın dönüşümüne tanıklık edebilmektir.

Soğuk havaların tadını çıkarabileceğiniz, zihninizi arındırabileceğiniz, daha stressiz dakikalar geçirebileceğiniz bir kış bahçesi dizayn ettirmek için tecrübeli firmalardan yardım almak işinizi kolaylaştıracaktır.

Yeterli vaktiniz ve yapı işlerinden biraz olsun anlayan aile fertleriniz varsa kendi kış bahçenizi inşa edebilirsiniz.Öncelikle firmamızı tercih eden müşterilerimize teşekür ederiz.

Kış bahçesi adından da anlaşılacağı gibi en çok kışın kullanılan yapılar arasında yer alsada hava şartlarına göre her mevsimde farklı kullanım olanağı sağlamaktadır. Etrafı sürgülü ve katlanabilir özelliğe sahip camlarla çevrili olan cam sistemlerinin genel adına kış bahçesi denilmektedir.

Bu yapının ne gibi faydaları var diye düşünen müşterilerimize ; Özellikle müstakil ev veya cafe,restaurant tarzı alanlardada bahçelere monte edilen sistem ile daha fazla alandan faydalanmış olacaksınız.Kış mevsiminin dondurucu soğuklarına inat, cam bir tavanın altında, yeşilliklerin arasında kitap okuyup kahvenizi içmek için ihtiyacınız olan tek şey bir kış bahçesidir.

Fotoğraflarda veya filmlerde görüp imrenerek baktığımız kış bahçeleri, artık ülkemizde de dizayn edilmeye başladı.

 

SİZİNDE BİR KIŞ BAHÇENİZ OLSUN İSTİYORSANIZ HEMEN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53