info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Teras Cam Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Sistemi, sunduğu kolaylıklar ile doğal ortamları kapalı yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Sistem, PVC`nin ısı ve ses yalıtımı, alüminyumun estetik görüntüsü, çeliğin mukavemeti gibi üstün özelliklerini bir araya getirmiştir.

Çelik kafes; içten PVC profiller, dıştan elektrostatik alüminyum profiller ile komple giydirilmekte ve böylece yüksek bir ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Sürme, katlanır devrilmeli sürme gibi her türlü açılıma uygun hareketli üniteleri ile komple bir sistemdir.

SİSTEMİN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

Ortadan geçen mahya kirişi, dıştan elektrostatik kaplamalı alüminyum profillerle giydirilmiştir. Özel olarak geliştirilen makaslar ve çatı bağlantı profilleri sayesinde 5° île 45° arası oluşturulabilen eğimli çatıların saçak kısmı, çatı dikmeleri, alüminyum yağmur deresi ile örtülmektedir. Böylece görünüş olarak daha bütünsel bir çözüm sunulmaktadır. 

Eğimli çatı örtüsünde genellikle izolasyon camı, PVC ve alüminyum levha profilleri özel  EPDM kauçuk contalar ile bağlanmakta, ara boşluklarda muhtelif saydam malzemelerin kullanılması mümkün olmaktadır. Köşe bağlantılarında, dış köşelerde yağmur iniş borularının yerleştirilmiş olduğu bölüm, geniş bir alüminyum kapama profili ile kapatılmıştır.

Pencereler, kapılar ve tercihe göre menfez türleri, her zaman kolonlar arasına yerleştirilebilir. 16-30 mm arası istenilen genişlikte (daha uzun emniyetli sıkma vidası ile 50 mn`ye kadar) çift cam kullanılabilir. Ses yalıtımı sınıfı 3`e kadar 2 ısı yalıtımı; DIN 4108`e göre K değeri 1,5 W/m K` dır.

Alüminyum Kış Bahçesi Firmaları, Kış Bahçeleri İmalatı, Kışbahçesi, Bahçe Dekorasyonu, Alüminyum Bahçe Dekorasyon, Kis Bahcesi Üretimi, Kış Bahçesi Montajı, Kış Bahçe Sistemleri...

Ürün Çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz...

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53