info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Teras Üstü Kış Bahçesi

Yaşam alanlarınıza dahil olan balkon veya teraslarınızı kış aylarında da rahatlıkla kullanmak için teras kapatma ideal bir seçim olacak. Çok seçeneğin mevcut olduğu teras kapamalarda hareketli cam sistemleri ve ahşap teras üstü kapamalar yoğunlukta tercih edilmektedir. Katlanabilir camlarla etrafının çevrelendiği sistemlerde hem yaz aylarında hem kış aylarında balkon veya teras rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Doğa manzarası sunan özellikle özel yaşam alanlarımızda ve işletmelerin de son yıllarda en çok tercih ettiği uygulamalardan biri olan teras kapatma şık ve estetik görünümüyle yapılarınıza değer katmaktadır. Farklı dekorasyon fikirleriyle öncelikle 3D ortamında projelendirilen uygulamalar tercih edilen yapı malzemesine uygun olarak profesyonel kişilerce uygulanması gerekir.

Yapı zemininin ve duvarların kötü hava koşullarından etkilenerek yapının yıpranmasının da önüne geçen teras kapatma uzun ömürlü kullanımı ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. Skylight ve ahşap teras kapatma seçeneklerinde uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak dekoratif her türlü uygulama ile kullanım konforu sağlayabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz hemen her yere uygulaması yapılabilecek olan teras kapatma yapının konumuna göre malzeme seçimiyle sağlık ve uzun yıllar kullanımlarınıza imkan tanıyacak tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Yaşam alanlarınıza modern bir görünüm kazandırmak, teras veya balkonlarınızı kış bahçesi olarak kullanarak doğanın manzarasını sevdiklerinizle doyasıya seyretmek için sizler de teras kapama uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatları da teras kapatma cazibesinde dikkat edilen noktalardan olacaktır.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53