info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Açılır Kapanır Işıklı Pergole

Perfola sistemler özel bir dış mekan çerçevesidir. Sistemin yapılacağı alanların gölge kalması ve mahremiyetin korunması için bu sistemler kullanılır. Evlerde ve genellikle restoranlarda, cafelerde pergola açılır ve kapanır sistemler tercih edilmektedir. Bu sistem için en uygun fiyatları uzmanlarımız vermektedir. Hem ekonomik olan hemde 4 mevsim boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz alanlarınız olsun istiyorsanız Albayrak Yapı´yı tercih edebilirsiniz.

Otel, Cafe, Restaurant, Villa, Alış Veriş Merkezleri, Teras, Veranda uygulamalarında en uygun fiyatları incelediğiniz web sitemizde yer alan Whatsapp hattı aracılığıyla alabilirsiniz.

Katlanır Açılır Kapanır Tente SistemleriKatlanır Işıklı Açılır Kapanır Camlı Tente Modellerimiz Uygun Fiyat Avantajları ile İmalattan Halka Satış Yapmaktayız.   Albayrak Tente Sistemleri imalatını Yaptığımız ürünler firma garantilidir. Modeli Cafe,Kış Bahçesi,Restoran bahçesi kapama,Ev Teras Kapama gibi alanlarda kullanabilirsiniz.  

Elektrostatik toz boya kullanarak imalatını yapmış olduğumuz Pergola Tente Sistemlerimiz branda kumaşlar ile de Kaliteyi yakalamıştır. Bizden Fiyat almadan lütfen karar vermeyin.

Albayrak Tente Sistemleri Pergola Tente imalatı yapan bir firmadır. Kesinlikle aracı değildir. Firma adresimize gelerek fabrikamızı gezebilirsiniz.Işıklı ve ışıksız pergola katlamalı motorlu kumandalı tente sistemlerinin bunun yanında mafsallı sabit manüel balkon ve pencere tenteleri şeffaf motorlu perdeler firmamız tarafından imal edilmektedir.

Led Işıklandırma Pergola Sistemi


Firmalar için en büyük sorun kış aylarında açık alanlarının kullanılamamasıdır. Firmalar için kış dönemlerinde kullanabilecekleri alanları ortaya çıkaracak olan bu özel tasarımlı açılır kapanır tenteler sayesinde daha etkili kullanım imkanı sunulmaktadır.

Açılır pergola tentelerde iç aksanlara entegre edilen ısıtma sistemleri ile kış aylarında sıcacık mekanlarınızda oturabilirsiniz. Şık ve estetik görünümlü olan aydınlatma seçenekleri için bizden bilgi alabilirsiniz.

Her işletme için, her firma için, her daire ve villa yapılarında kullanılabilecek tasarıma sahibiz. Pergola siparişlerinizi en iyi ustalar, en iyi ekipmanlar ile hazırlıyor ve sizler için kullanıma hazır bir hale getiriyoruz. Montaj dahil bir çok alanda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye´den hizmet alabilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53