info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Açılır Motorlu Cam Çatı

Açılabilir cam çatı sistemlerinde en kaliteli malzemeleri kullanan Albayrak Yapı´da çevresel tüm etkiler dikkate alınmış ve bu hizmette en iyi ustalarımız ile hizmetler verilmeye devam edilmiştir. Bugün bu tarz bir hizmeti genellikle cafe işletmeleri, restoranlar tercih etmektedir. Yaz aylarında esen bir mekan yaratabilmek için açılabilen cam çatı sistemleri tercih edilebilmektedir. Ayrıca dekoratif olan bu sistemler son dönemlerde oldukça popüler bir hal almıştır. Gelişmiş özelliklerle donatılan kaliteli " açılabilir cam çatı " yaptırmak isteyenler bize ulaşım sağlayabilirler.

Açılır çatı sistemleri eğim boyunca 4 parça olarak hareket ederler. Açılım ilk olarak en alttaki cam ünitesi ile başlar ve yukarı doğru hareket eden cam üniteleri en üstteki sabit cam ünitesinin altına doğru sessizce kayarak park ederler.

Açılır çatı sistemi çatı eğimi boyunca ısıcam ünitesi ile en fazla 7000mm ve polikarbonat üniteleri ile 10000mm ye kadar açılır. Çatı eğimine gelince: açılır çatının sağlıklı çalışabilmesi ve sıfır sızdırmazlık sağlaması için %10 – %30 arası meyillerde çalışması gerekir.

AÇILIR CAM ÇATI MODELLERİ

Alüminyum çerçeveli ısıcam üniteleri dört kısımdan oluşur ve üç hareketli unite dördüncü sabit ünitenin altına kaymak suretiyle çatının %75 kısmı açılmış olur. Bütün paneller elektronik olarak kontrol edilen 450W gücünde tüp motorlar ile hareket ettirilirler. Motorlar alüminyum yuvanın içerisinde saklı olduğundan ses yapmaz ve içeriden bakan kişiler tarafından görülmezler. Motor, dişli, zincir ve hareketi sağlayan hiçbir eleman gözle görülmez.

Bu özelliklere sahip olan bir proje için alanınıza uygun projeler yapılmaktadır. Alüminyum profil çerçeveleri kullandığımız ve bunlara montajlarının yapıldığı ISICAM sistemleri ile projeleri yapmaktayız. Bu sistemlerde uygulaması tamamlanan cam çatılarınızda dilediğiniz zaman tek bir tuş ile cam tavanların açılmasını ve kapanmasını sağlayabilirsiniz. Yağışlı havalarda suyun kanallar aracılığı ile dışarıya atıldığı ve sizlere doğa olaylarından hiçbir etkisi bulunmayacak olan cam çatı sistemlerinde uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

ALBAYRAK YAPI KIŞ BAHÇESİ

Motor montajı içeriden yapılır ve gerektiğinde içeriden sökülür. Motorlar krank mili ile manuel olarak da kontrol edilebilir ve çatı sistemi kol çevirmek suretiyle kapatılabilir. Bu özellik sayesinde acil durumlarda çatı açık kalmamış olur, bakım ekibi gelene kadar sorun çözülür.
 


 Açılabilen motorlu sistemlerle cam çatılarınızı efektif bir hale getiriyoruz. Gerek evlerinizde, gerekse ticarethanelerinizde en iyi teknoloji ile kullanılan ve sizin rahatlığınıza olanak sağlayan sistemlerdir. Teknolojinin gelişmesi ile açılabilir motorlu cam çatılarınızda kumanda ve tek bir tuş ile sonuç alacağınız bu uygulamaları firmamızdan tercih edin. İş yerlerinizde, cafelerinizde, restoran ve evlerinizde kış bahçesi yaptırmak istiyorsanız incelediğiniz ALBAYRAK YAPI web sitesinde yer alan numaraları arayabilirsiniz.

Albayrak Yapı olarak başta İSTANBUL ili olmak üzere tüm şehirlerde sizlere hizmetlerimizi sunuyor ve en iyi yalıtım hizmetlerinden sizlerinde faydalanmasını sağlıyoruz. Yaptığımız tüm kış bahçelerinde olduğu gibi " açılır motorlu cam çatı " sistemlerinde de yüksek enerji verimliliği sizlere sunulmaktadır. Sizlerde bu hizmet hakkında daha fazla bilgi almak ve projeleriniz için teklif istemek için bizi arayabilirsiniz.


 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53