info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Alüminyum Işıklık Sistemleri

Cam taşıyıcılı olan profiller veya çelik konstrüksiyon ürünler &  Alüminyum Işıklık Sistemleri kapsamında profiller ile kombinasyonları tamamlanmaktadır.

Burada kullanılan camlar proje detalarına bağlı üretilmekte ve ışıklık sistemleri ile büyük bir enerji tasarrufu sağlanılmaktadır. Tavan kısımlarındaki bu özel ışıklık sistemleri bonding işlemleri ile alüminyum konstrüksiyon üzeirne sabitlenmektedir. Talep edilebilmesi durumlarında ise cam çatı ışıklık içinde yer alan duman tahliye bölümleri de projelere eklenebilmektedir.

Alüminyum Işıklık Sistemlerini projelerinizde tercih ederek bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Bunların en başında güneş ışığından yararlanılması gelmektedir. Aydınlatma konusunda çok ama çok fazla enerji tasarrufunu size, yapılarınıza, fabrikalarınıza sunar. Ayrıca bu sistemlerde yüzey bakımı gerekmez. Her mekana şık bir görünüm katar hemde kattığı bu şıklık uzun ömürlü olur. Bakım istemeden uzun seneler boyunca yapılarınıza hizmet verir.

Işıklık / Skylight SistemleriAna taşıyıcı çelik konstrüksiyon üzerine alüminyum profiller kullanılarak ikinci bir karkas oluşturulur. Bu karkasın içerisine uygun ölçülerdeki cam veya opak malzemeler adapte edilir.

Geçilen açıklıklara bağlı olarak ana taşıyıcı çelik konstrüksiyon olmaksızın alüminyum profillerle de sistem çözümleri yapılabilmektedir. Işıklıklarda kar, rüzgâr ve hareketli yükler ilgili normlara ve yerel yönetmeliklere bağlı olarak hesaplanarak profil kesitleri boyutlandırılır.

Yağmur suyu tahliyesi ve temizlik sistemi çözülmüş olmalıdır. Işıklık sistemleri içerisine duman tahliye veya havalandırma pencereleri açılabilir.

IŞIKLIK SİSTEMİ BAZI AVANTAJLARIYapılarınız için tercih edeceğiniz ışıklık sistemleri hem ekonomiktir hemde uzun ömürlüdür. Uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için Albayrak Yapı´dan ışıklık sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu tür bir uygulamayı fabrikanızda, iş merkezinizde ve diğer yapılarda uygulayarak hem binanızın değerini arttırmış olursunuz, hemde mekana muhteşem bir hava katmış olursunuz.

Muhteşem bir enerji tasarrufu sağlayacak olan ışıklık sistemlerini kullanarak güneş ışınlarından faydalanırsınız.

Bir çok darbeye ve her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olan çatı sistemlerinin en yüksek mukavemetli ışıklık uygulamaları Albayrak Yapı tarafından sizlere sunulmaktadır. Paslanmaya & su almaya karşı direnci yüksek olan 1.kalite malzemeler kulalndığımız uygulamalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çatı ışıklık sistemleri ile alakalı en uygun fiyatları almak ve uzmanlarımızdan projeleriniz için teklif talep etmek için yapmanız gereken incelediğiniz web sitemizin iletişim sayfasında yer alan telefon numaralarımızı aramak olmalıdır.

 

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53