info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Alüminyum Kış Bahçesi

Aluminyum Profil & Kış Bahçesi sistemleri kapsamı dahilinde Albayrak Yapı eşsiz ürünleri ile kış bahçelerini muhteşem tasarımları ile birleştiriyor ve sağlıklı & uzun seneler kullanabileceğiniz tam bir fiyat performans ürününü sizlere sunuyor.

Alüminyum doğrama ürünleri hafif ve dayanıklıdır. Müstakil evlere, binalarda yer alan balkonların değerlendirilmesine, bahçedeki uygun alanlara kış bahçelerinizi yapmak istediğinizde Albayrak Yapı firmasından destek almanız mümkündür. Kış dönemlerinde bile sorun yaşamadan, soğuktan uzak bir şekilde bahçenizde oturabilirsiniz. Kış bahçelerinin etraflarındaki gerekli korumaların sağlanabileceği eşsiz yaşam alanlarını biz yaratıyoruz. Özellikle İstanbul ili ve çevre Marmara bölgesi şehirlerinde sizlere darbelere karşı dayanıklı olan camlarımız ve paslanmaz alüminyum profillerimizi sunmaktayız. Hem ısı yalıtımı hemde ses yalıtımı ile kış bahçelerinizi iyi oturma alanlarına çevirmekteyiz.

Dairelerinizde yada müstakil evlerinizde kullanılmayan alanlarınızınn bahçe ile bütünleşmiş bir şekilde kullanımına uygun bir hale gelmesini sağlayarak açılan ve kapanan camlar, tenteler uygulanarak işlemleri yapmaktayız. Sonbahar aylarında hatta kış aylarında bile rahatlıkla oturabileceğiniz alanları yaratarak size huzuz katmaktayız.  Kış bahçesi modellerini sitemizden hemen inceleyebilirsiniz.

ALÜMİNYUM İLE KIŞ BAHÇELERİ 4 MEVSİM RAHAT

Bahçe ortamlarından kış aylarında da vazgeçmek istemeyenler için kaliteli cam malzemelerden üretilen kış bahçeleri ideal bir seçim olmaktadır. İsteğinize göre dikdörtgen ya da üçgen şeklinde siz nasıl isterseniz üretilebilen kış bahçesi sistemleri pratik kullanımı ve kolay temizlenebilir yapısı ile pek çok kişinin tercih ettiği bir seçimdir. Sevdikleriniz ve aileniz ile keyifli vakitler geçirebileceğiniz bahçe mekanlarınızı kış bahçesi sistemleri ile yaratırken ayrıca sistemin yalıtım sistemi sayesinde de büyük bir enerji tasarrufu yapmış olursunuz.

Kış Bahçesinin Faydaları Nelerdir?

Yaz aylarında müşteri sıkıntısı çeken mekanlar kış bahçesi sistemleri sayesinde mekanlarını genişleterek daha büyük bir müşteri kitlesine hitap edebilirler. Kış aylarının soğuk havasında evlerinizde demlediğiniz çaylarınızı keyifli bir şekilde bu mekanlarınızda yudumlayabilirsiniz.

Aluminyum Profil & Kış Bahçesi

 

Bu sistemlerin en ama en güzel özellliği mekanlarınızı bahçeniz içe bir bütün hale getirmesidir. Bu ortamlarda genellikle yerden tavana kadar camlar kullanılır ve sanki bahçedeymişsiniz hissi uyandırılır. Hatta yaz aylarında üst terası açabilmeniz için üst kısımları açılır tavan yada camdan tavan da yapabilmekteyiz. Cam açılır tavan sistemleri için uzun ömürlü sistemleri Albayrak Yapı sizlere sunmaktadır. İç mekanlarınız ile dış ortamları birleştirmek adına bizden hizmet alabilirsiniz. Farklı konseptlerdeki kış bahçesi sistemlerini ve bunların malzemelerinin ALÜMİNYUM olanlarını da öğrenmek, modelleri incelemek ve teklif alabilmek adına bize sitemizdeki whatsapp hattı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Alüminyum kış bahçesi ürünlerindeki fiyatları belirleyebilmemiz için sizlerle kısa bir görüşme yapmamız yeterli olacaktır. İsteklerinizi bilmeli ve evlerinizin kış bahçesine uygun olan alanları en iyi şekilde tasarlayabilmemiz için gerekli olan doneleri almamızın ardından kısa bir süre içerisinde sizlere teklifimizi sunacağız. Albayrak Yapı´nın kaliteli hizmetleri ve sektördeki güvenilir firma olması sayesinde sizlerde rahat ortamlarınızda, kış bahçelerinizde hoş vakitler geçirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53