info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Alüminyum Pvc Pencereler

En güvenilir cam ve alüminyum sistemlerini Albayrak Yapı sizlere sunuyor. Kendi alanında sektörün en iyisi olarak bilinen "KIŞ BAHÇESİ UYGULAMALARI" pazarında eşsiz tasarımları ve ergonomik kış bahçeleri ile adından söz ettiren firmamızın çıktığı bu yolda müşterilerinden gelen pvc sistemleri ve aluminyum pvc camları taleplerini de değerlendirmekte ve bu alandaki taleplere üretim tesislerinde en iyi çözümleri sunmaktadır. Yapı sistemleri içerisinde kullanılan alüminyum formundaki tüm pvc sistemlerini en uygun fiyatlarımızdan sizlere sağlayabilmekteyiz.

Son dönemlerin ev ve iş yerlerinde yoğun bir kullanımına sahip olan alüminyum pvc sistemleri için özellikle İSTANBUL ili ve çevre şehirlerde hizmetlerimizi sunmaktayız. Albayrak Yapı´yı arayarak bu alanda merak ettiğiniz tüm hususlar için destek ve teklif alabilirsiniz.

Alüminyum PVC sistemlerinin sizlere sağladığı faydaları ve özellikleri öğrenebilmek adına sitemizdeki telefon numaralarını hemen arayabilirsiniz.

PVC PENCERE SİSTEMLERİPencereler belki de tüm diğer bileşenlerine kıyasla projelerin görünümünü ve şeklini en iyi şekilde yansıtır. Burada ALBAYRAK YAPI ismi, malzeme çeşitliliği, tasarım ve uygulama seçenekleri ile birlikte sofistike, kanıtlanmış sistem teknolojisini temsil eder.

* Yüksek seviyede ısıl yalıtımlı pencereler enerji tasarrufu sağlar
* Güvenlik
* Ses yalıtımı
* Renk seçenekleri
* Perdeleme ve güneş kırıcı sistemler
* Geniş yelpazede mekanizmalar, cam çıtalar ve kollar yaratıcılık alanı sağlar

Alüminyum, çelik ve PVC-U olarak mevcuttur. Bu da her cepheye uygun malzemenin bulunabilmesini mümkün kılar. Aalüminyum pencereler, standart pencerelerden tasarımcı pencereler ve özel pencerelere kadar uzanır ve diyagonal konturlar ve zarif süslemeler ile orijinal tarzı muhafaza eder.

ALÜMİNYUM PVC PENCERE FİYATLARIPVC Pencere Sistemlerinin Özellikleri ve Faydalarından kısaca bahsetmek gerekirse en önemli özelliği enerji alanındaki sağladığı verimliliktir. PVC cam sistemleri yapılara enerji alanında verimlilik katar. Isı yalıtımı açısından da sizlerin cebine dosttur. Maddi bakımdan tasarruf etmenizi sağlayacak olan bu sistem maliyet ve fayda orantılamasında yüksek karlılık sunacaktır.

Alüminyum PVC sistemleri sizlere bakım konusunda da yardımcı olur. Bakımı oldukça kolay olan bu sistemler için en uygun teklifleri İstanbul ili  için Albayrak Yapı firmasından alabilirsiniz. Firmamızın sunduğu tüm ürünlerde olduğu gibi pvc sistemlerinde de dayanıklılık ön plandadır. Eko dengesi de yüksek olan alüminyum sistemleri geri dönüştürülmiş malzemelerden edilme oranı yüksektir.

En uygun teklifleri almak adına incelediğiniz web sitemizdeki telefon numarası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53