info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Cam Çatı Aydınlatmaları

Çatı alanlarının aydınlatma panelleri ile donatılması ve gün ışığından daha fazla yararlanarak mekan içerisinde enerji yönetiminin sağlanması için çatı aydınlatma sistemlerinin en şık & en modern ve en uygun fiyatlılarına Albayrak Yapı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Çatı kısımlarından binanızın aydınlatmasını sağlayabileceğiniz bu sistemler alışveriş merkezlerinde & iş merkezleri ve fabrikalarda çok fazla tercih edilmektedir. Binaların hem merdiven bölümlerinin aydınlatması hemde yapı içerisindeki kulalnılan alanların aydınlatması için bu sistemleri tercih edebilirsiniz. Güneş ışıklarından çok daha fazla yararlanabilmek ve enerji tasarruflarını salayabilmek için bu sistemlerin talebi her geçen gün artmaktadır. Küresel ısınma nedeni ile kıt enerji kaynaklarının değerlendirilmesi açısından çatı aydınlatma sistemleri son dönemlerin popüler iş kolları arasındaki yerini almıştır. Enerji tasarrufundan yararlanabilme imkanı sağlayan şeffaf aydınlatma levhaları yapılarınıza uygulayabilmekteyiz.

Anahtar teslimi çatı aydınlatma sistemleri için Albayrak Yapı firmasını arayabilirsiniz.

CAM ÇATI AYDINLATMA PANELLERİCam Çatı Aydınlatmaları Artık teraslar daha kullanışlı ve cazip hale geliyor, bunu size garanti ediyoruz... Teraslarda yaşanan problemlerden birisi yağmur ve kötü hava koşullarından dolayı teraslardaki alanın kullanılamamasıdır. Terasın kapatılması halinde de çoğu zaman güneş ışığından ve doğal aydınlatmadan feragat edilir. Cam teras kapatmalarda böyle sorunlarla karşılaşmazsınız. Bu uygulamalarda hem terasınızın ısı ve su yalıtımı yapılmış olur hemde aydınlatmadan hiç bir şey kaybetmezsiniz.

Kullanılan Cam Malzemesi

Kapatmalarda kullandığımız cam ısı yalıtımlı olmakla beraber darbelere dayanıklı temperli camlardır. Yani kış aylarında da teraslardaki alanları kullanmanıza olanak sağlamış olmaktadır. Cam çatı sistemlerinde hareketli ve sabit cam kapatma alternatifleri sunuyoruz.

Neden Cam Kapama

Daha sonra müşteri tarafından seçilen katlanabilir yada sürme cam sistemleriyle terasın etrafı kapatılmış olur. Böylelikle kötü hava koşullarından, tozdan, sesten, güneşin zararlı ışınlarından etkilenmeden dört mevsim terasınızın keyfini yaşıyorsunuz.

ENERJİ TASARRUFU İÇİN ÇATI AYDINLATMA SİSTEMİDaha fazla enerji tasarrufu ve daha fazla gün ışığından yararlanabilmek için çatılarınızda son teknoloji sistemler sunuyoruz. Şeffaf çatılar için uzman kadromuz ile hizmetlerimizi Türkiye´nin her yerinde verebilmekteyiz. Başta İstanbul ili olmak üzere çevre şehirlerden de projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Aklınızdaki sorular ve yanıtları için uzman kadromuz ile telefonlaşabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan ALBAYRAK YAPI telefon numaralarını arayarak ya da whatsapp hattımız üzerinden bzie yazarak en iyi bilgileri edinebilirsiniz.

 

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53