Cam Çatı Modelleri

Çatı kısımlarının daha aydınlık olması ve bu alanlarda gün ışığından daha fazla yararlanarak enerji tasarrufuna gidilmesi amacı ile ve dahasında çok daha dekoratif, şık görünmesi sebebi ile CAMDAN ÇATI sistemleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Son senelerin en çok talep gören ve Albayrak Yapı olarak uygulamasını yaptığımız projelerin başında " cam çatı sistemleri " gelmektedir.

Çatılarda yer alan alanlarınızın daha efektif olarak kullanılabilmesi için geliştirmiş olduğumuz eşsiz kış bahçeleri sitemizde yer almaktadır. Son projelerimizi özel olmalarından dolayı ve şık tasarımlarımızın kopyalanmasından dolayı sitemize eklemedik. Sizlerde cam çatı sistemleri hakkında örnek işleri net bir şekilde görmek ve en uzun ömürlü sistemler hakkında bilgi almak için web sitemizde bulunan whatsapp hattı aracılığı ile bize yazabilirsiniz.

Modern camlarla donatılmış, çatı kısmı tamamen camdan olan ve ısı yalıtımı maksimum seviyede olan kış bahçeleri için bizi arayın. Cam çatı sistemleri sayesinde gündüz vakti güneş ışınlarını içeri alır ve oturma alanınızı en iyi şekilde aydınlatırsınız. Cam çatı sistemlerinde kullanılan ürünlerin bir çoğu polikarbon alaşımlı sağlam camlardan üretilmektedir. Çok uzun seneler, sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz Cam Çatı Modellerini siteden inceleyin ve akabinde her türlü sorunuz için Albayrak Yapı ustalarına iletişim sayfasında yer alan telefon numaralarından ulaşın.

 

CAM ÇATI MODEL ÖRNEKLERİCam Çatı Modelleri; Cam çatı modelleri deyince elbette sizlerin de aklına ne kadar sağlam uygulamalar olup olmadıkları geldi. Bu tarz çatılar son derece kullanışlı,sağlam ve estetik yapılardır. Açılır ve kapanır özellikte olmaları da yaz-kış ayları için seçenekler sunmuş durumda.

Yıldızları, yağmuru, gökyüzünü ve doğayı izlemek ve iç içe olmak isteyen herkes için
cam çatı modellerini sunuyoruz.
 

UZUN ÖMÜRLÜ CAMDAN ÇATI SİSTEMLERİSene içerisinde meydana gelen 4 mevsim sürecinde de en iyi ortamları edineceğiniz kış bahçelerinde iddialıyız. Albayrak Yapı olarak her mevsim oldukça işlevsel olarak kullanabileceğiniz camdan çatıya sahip kış bahçelerini meydana getiriyoruz. Yaz mevsimlerinde açabileceğiniz camlar ile serinleyebilir kış dönemlerinde ise ısı yalıtım özellikleri sayesinde hoş vakti bu alanlarda geçirebilirsiniz. Kullanışlı kış bahçeleri ve teras kapatma uygulamaları için bizi arayabilirsiniz.

Oldukça hafif olan cam çatılarında kullanılan özel malzemeler sayesinde bir çok darbeye dayanıklı olmaktalardır. Hem estetik görünümlü hemde uzun ömürlü cam çatılı kış bahçeleri için doğru adrestesiniz. Her yaşam alanına, her ortama uygun kış bahçeleri sizlere 1 telefon kadar yakın.

Daha fazla bilgi ve aklınızdaki soruların yanıtları için WHATSAPP hattımızdan bize yazın.

Whatsapp
Instagram