info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Cam Çatı Sistemleri

Açılır ve Sabit Cam Tavan Sistemleri için doğru adrestesiniz. Uzun senelerdir Albayrak Yapı bünyesinde bir çok projeye imza attık. Kış aylarında, yağmur yağdığında, rüzgarlar estiğinde balkonunuzda, kış bahçenizde keyif yapmak istemezmisiniz? Yaz dönemlerinde güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir yaşam alanı oluşturmak için hemen web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

CAM ÇATI YAPIMI

Cam Çatı Sistemleri; Çatı sistemleri binaların tepelerine uygulanan koruyucu sistemlerdir. Böyle bahsetmemizin sebebi ise rüzgar, fırtına, kar ve yağmur gibi dış etmenlere karşı koruyucu etkilere sahip olmasıdır.

Albayrak Yapı´dan alacağınız hizmet ile açılır cam çatı yapımı veya sabit cam çatı yapımı alanında hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Gökyüzü ile aranızdaki çatının bir tuş ile ortadan kaldırılması için açılır sistemleri tercih edebilirsiniz. Balkonlarınızda veya cafe restoranınızda bu sistemi tercih edebilirsiniz. Çatılar için en uygun fiyatları sunuyoruz.

Günümüzde daha da gelişen çatı sistemlerinde farklı alanlara yönelik ürün geliştirmeler yapılmıştır. Bunlardan biri de cam çatı sistemleridir. Gökyüzünün ferahlığını gözlerinizin önüne seren bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Genel olarak cafe, bar, restaurant, fabrikalar ve alışveriş merkezlerinde kullanıldığı gözlenmiştir.

ISI YALITIMLI OTOMATİK AÇILIR CAM ÇATILAR

Isı yalıtım özelliği bulunan kış aylarının vazgeçilmezi açılır kapanır cam çatı sistemleri sizlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tüm projelerimizi güvenlik nedeniyle sitemize yükleyemediğimizi belirtmek isteriz.

Cam tavan sistemleri kapsdamında ısı yalıtımlı otomatik çatıları tek bir dokunuş ile sizlere sunuyoruz. Kumanda yardımcınızı kullanarak tek bir tuşa basıp çatınızı yaz sıcaklarında açabilir, kış soğuklarında ise kapatabilirsiniz. Kar kış, yağmur dönemlerinde kapalı tutmak ve yaz dönemlerinde güneşin tadını çıkarmak için otomatik çatılar idealdir. En uygun fiyatlarla projelendirmesini yapıyor ve bahçelerinizde, teraslarınızda ve cafelerinizde bu sistemi sizlere sunuyoruz.

Mevsime uygun olarak alanlarınızın keyfini çıkarmak sizin elinizde..

Daha fazla bilgi ve detay için hiç zaman kaybetmeden bizi arayın.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53