info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Cam Küpeşte Sistemleri

Yeni nesil binaların tamamında yer alan cam küpeşte sistemlerinde en iyi fiyatları, en iyi imalatları yapıyoruz. Albayrak Yapı olarak inşaatların balkonlarının, merdivenlerinin hem şık görünmesini hemde dış doğa olaylarından dairenin korunmasına olanak sağlayan bu sistem çok yaygın bir alanda kullanılmaktadır.

En uygun fiyatları sunduğumuz müşterilerimiz arasındaki yerinizi almak için geç kalmayın. Cam küpeşte sistemlerinde en iyi fiyatları, en kaliteli sistemler ile sunuyor ve özellikle İSTANBUL ili çevresinde uygulamalarımızı kısa süre içerisinde tamamlıyoruz.

Bu alanda merak ettiğiniz tüm hususlar için web sitemizde yer alan whatsapp hattımız aracılığıyla bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

KALİTELİ CAM KÜPEŞTE SİSTEMLERİCam küpeşteler binalarda, iş merkezlerinde ve toplu kullanım alanlarında şık, modern, estetik duruşu ve kolay temizleniyor olmasndan dolayı çok verimlidir. Camdan küpeşte Fransız balkonlu konutların artışı, konutlarda sağlamlık kadar estetiğe de önem veren mimarların tercihleri ile eskisine nazaran çok daha fazla tercih edilmektedir.

En yeni ve son model cam sistemi tasarımı olan
giyotin cam sistemi projelere uygun yer ve mekâna göre üretilir. Her yere ayrı tasarımlar yapılarak mekânın şıklığını amaçlar. Camların mekanizmasına kurulan düzenek sayesinde dikey hareket sistemini sağlamaktadır.

Sadece dikey şekilde hareket etmeyen bu cam sistemi aşağı yukarı hareket kabiliyetine de sahip olmaktadır. giyotin cam sistemi izolasyon korumalı olduğu için soğuk ve sıcak havalarda hava aşışının dışarı çıkmasını veya içeri girmesini engeller. Bu sayede bulunduğunuz ortamın havası hep aynı seviyede kalacaktır. Boydan boya cam olması ile gün ışığından daha fazla yararlanmanızı sağlar.

Buda çevresel faktörler için oldukça önelidir. Her mekân için ayrı bir tasarım yapıla bilmesi ve mekânı daha geniş göstermesi ile oldukça kullanışlıdır.

Bilhassa alışveriş merkezlerinde katlarda gezinirken sizleri merdivenlerde, kat bitimi seyir alanlarında tehlikelere karşı koruyan korkuluk modeli bu gruba girmektedir. Cam küpeşte diğer adı ile cam korkuluk sistemlerine alışveriş merkezleri yanı sıra otellerde de sıkça rastlanabilir. Özellikle mimari estetiğe önem veren her konut ya da iş yeri cam küpeşte sistemleri’ni tercih eder.


CAM KÜPEŞTE UYGULAMASI FİYATLARIEvlerin balkon alanlarında, teraslarında en şık görünüme kavuşabileceğiniz cam küpeşteler bulunmaktadır. Dairelerde korkuluk görevi sunan bu uygulamalar aynı zamanda dairenin modern görünmesini, şık ve estetik bir yapıda olmasını da sağlamaktadır. Cam küpeşte sistemlerinde en iyi modellere web sitemizdeki telefon numaralarımızı arayarak ustalarımızdan ulaşabilir ve bu uygulamaları sektördeki en uygun fiyatlardan firmamızdan yaptırabilirsiniz.

Evlerde, iş merkezlerinde vb.. bir çok yaşam alanında cam küpeşte ürünleri yaygın olarak kullanılır. Uygulamalara göre fiyatlar değişikik göstereiblir. Sizlerin beğendiği, hayal ettiği küpeşte görselleri var ise whatsapp hattı üzerinden Albayrak Yapı müşteri temsilcilerine ulaştırabilir ve cam küpeşte uygulama fiyatları tekliflerini anında alabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular ve daha fazlası için ALBAYRAK YAPI firmasını aramaktan çekinmeyin.

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53