info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Giyotin Hareketli Camlar

Uzun yıllardır İstanbul ilinde kış bahçesi imalatı yapan ve uygulamasını da başarılı bir şekilde sürdüren Albayrak Yapı´da hareketli giyotin cam talepleri karşılanmaktadır. İmal ettiğimiz ve uygulamasını yaptığımız tüm giyotin cam sistemleri sessiz çalışmaktadır. Son teknoloji ile donattığımız bu ürünler pencere motorlarının desteği ile en sessiz şekilde çalışmakta ve uzaktan kontrol imkanını sizlere sunmaktadır. Hareketli cam sistemlerinde kullanılan giyotin özellikli camlar ile yerinizden hareket etmeden ve hiçbir güç harcamadan otomatik şekilde uzaktan kumanda ile müdahale etmeniz mümkündür.

Güvenli evlere, güvenli restoranlara, güvenli cafe işletmelerine sahip olmak için giyotin camları tercih etmelisiniz. Albayrak Yapı olarak imal ettiğimiz bu sistemlerde bulunan kanatsız yapı ile her noktaya kolayca ulaşabilirsiniz. Sektörünüzde en iyi hizmetler ve en yeni sonuçlar için sitemizdeki örnek projelere göz atmanızı öneririz. Albayrak Yapı olarak en uygun fiyatlarla sizlerin hizmetindeyiz.


HAREKETLİ GİYOTİN CAM YAPIMICam balkon sistemlerimiz üst düzey sızdırmazlık teknolojisine sahip uygulamalardır. Ses ve ısı yalıtımı sağlar. Kullanılan alüminyum profil, rulman ve aparatlar kaliteli ürünlerdir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Zengin renk seçenekleri ile kullanılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak renkli temperli cam kullanılabilir. Bağlantı noktaları krom nikel paslanmaz aparatlardır ve uzun ömürlüdür. Alt ve üst alüminyum kasalarda kullanılan kilit mekanizması ile son derece güvenlidir. Uluslararası standartlara sahip olan cam balkon katlanır cam sistemlerimiz 14 ülkeye ihracat yapılmaktadır.

Katlanır Cam Balkon Uygulama Yerleri

- Konutlar
- Cafe, lokanta ve fastfoodlar
- Yazlıklar villalar otel ve moteller
- Perakende ürün satan mağaza ve işletmeler
- Eğlence mekanları
- Alışveriş Merkezleri
- Mevsimlik imalat yapan atölye ve işletmeler

  

 

GİYOTİN CAM SİSTEMİ FİYATLARI


Giyotin cam sistemleri genellikle uzaktan kumandalı olmaktadır. Modernleşen cafelerin bir çoğu açılır kapanır cam sistemlerine sahip olmak isterler. Hareketli küpeşte olarak da adlandırılan bu camlar İstanbul´da en yaygın olarak sosyal alanlarda, cafelerde, restoranlarda ve türevi işletmelerde tercih edilir. Benzersiz bir çalışma sistemine sahip olan bu ürünler için en uygun teklifleri firmamızdan almanız mümkündür. Albayrak Yapı olarak pencere sistemlerinin yanında sıra kanat yapısı ve alt kısımlarda da dikey şekilde hareket imkanı bulunan bu ürünler her mekanın kullanımı için uygundur. Hem avantajlı hemde uzun vadede kar elde etmenizi sağlayacak olan bir üründür.

Yağmura, rüzgara karşı dayanıklı giyotin cam sistemleri için hemen bizden teklif alın.

 

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53