info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Giyotin Hareketli Küpeşte

Albayrak Yapı olarak sizlere bu alanda en iyi hizmetleri sunmaktayız. Giyotin cam balkon sistemleri denilince Özellikle İSTANBUL ilinde ön plana çıkan firmalardan biriyiz. İşletmelerin aradığı en kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri sunmaktayız. Giyotin cam sistemleri dikey olarak hareket edebilen, kumandalı sistemlere denilmektedir.

Cam balkon sektörünün en uygun fiyatları sunan firmalarından biri olan Albayrak Yapı sizler için hayatları rahatlatacak, kolaylaştıracak sistemleri imal etmeye ve uygulamaya devam ediyor. Yepyeni bir teknoloji olan ve yeni nesil sistemler arasında gösterilen bu sistemde yer alan motorlar sayesinde tam otomatik açılabilen bir cam sistemine sahip olursunuz.

Kaliteli Giyotin Hareketli Küpeşte SistemleriAlbayrak Hareketli Küpeşte Otomatik Giyotin Cam Uygulama alanları cafeler, restoranlar ve evlerdir. Sistem dış hava şartlarından etkilenmez su, rüzgar geçirmez. Sistem kumandalı ve motorludur.Kumandasıyla istenilen yükseklikte durdurulabilir. Sistemde camlar en aşağıya toplanır.

Diğer Avantajları


Sistem tamamen açıldığında korkuluk seviyesinde toplanır.
Sistem en az 2 katlı, en fazla 3 katlı olabilir.
Sistemde max genişlik 3 mt, max yükseklik 3 mt ‘ dir.
Özel Alman makaralı kayış sistemi kullanılır.
Sistemin mt2 ağırlığı 19 kg’dır.
Sistemde kullandığımız cam temperli 6 – 9 millim lamine güvenlik camıdır.

Uygun Fiyatlı Giyotin Küpeşte UygulamasıUygulama firmamız tarafından yapılmaktadır. Albayrak Yapı sayesinde özel olarak tasarlanan bu sistemlerde paslanmaz profiller kullanımakta ve her zaman kalite için çelik taşıyıcılar kullanılmaktadır. Tamamen güvenlikli kullanım sağlamakta olan firmamız alternatif cam sistemleri ile sizlere ulaşmaktayız. Sistemlerimiz dikey olarak çalışabilen ve estetik açıdan modern bir görünümü yapılarınıza sunabilen alt yapı ile imal edilmektedir. Kurulduğumuz günden bu güne en iyi sistemler ile sağlanıyor. Cafelerin kullandığı, restoranların kullandığı güvenlikli giyotin cam balkon sistemleirni Albayrak Yapı ile elde edebilirsiniz.

Hareketli giyotin cam sistemleri sizlerin konutlarında, villalarında da kullanabilirdir. Uygulama tamamlandığında sizde ekstra yaşam alanları sağlayacaktır. Dilediğinizde mekanınızı hemen havalandırabilir, dilediğinizde de acık camlar ile rahat bir oturma alanı elde edebilirsiniz. Albayrak Yapı ile sizlere uzun ömürlü ve kaliteli sistemler sunuyoruz.

Daha fazla bilgi ve detay için hemen bizi arayın.

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53