info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Hareketli Pergole Tente

Dairenize, işletmenize özel olarak tasarlanacak olan hareketli perfole sistemlerinde eşsiz fırsatlar Albayrak Yapı´da sizleri bekliyor. İşletmelere özel fiyatlar, cafe ve restoranlara özel projeler ile hareketli pergola sistemleri modellerini sitemizden incelemenizi isteriz. Sektörün öncü firmalarından olan Albayrak Yapı her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Kalifiye personelimiz ile işlerinizi sorunsuz, hızlı ve zamanında teslim etmekteyiz.

Hızla gelişen pergola sistemlerine dahil olan firmamız bir çok farklı modelin geliştirilmesine katkı sağlamış ve tüm projeler için ideal fiyatları vermiştir. Uygun fiyatlarla sizlerde daha yüksek kaliteye sahip olan projeleri yaptırmak istediğinizde web sitemizde yer alan Whatsap hatımızdan bilgi alabilirsiniz.

Hareketli Pergole Tente FirmalarıÜrettiği motorlu pergola sistemleri ile dört mevsim yaşanılan hacimler yaratmaktadır. Açık alanlarınız da kışın, iç mekan konforunu, yazın ise serinliği yaşatan pergola sistemleri farklı formları ile size özel çözümler sunmaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen tavan  sistemleri açılı kapanır özelliğine sahiptir. %100 su sızdırmazlığına sahip olan pergola sistemleri dış mekanlarınızı iç mekana dönüştürmektedir. Kullanılan yardımcı ürünler ile tamamen kapalı alana dönüştürülebilen alanlar yaratılmaktadır.

Alüminyum Pergola youtube da parladığı gibi facebookda da olmazsa olmazlardandır. Birçok dizi de tv ekranlarında görünen  Alüminyum pergola oyun alanlarında da tercih edilmektedir. Oyun oymak çok zevkli bir hale gelmiştir. Birçok kanalda sponsor olan cam pergola firmaları vardır.


Hareketli Pergole Tente Fiyatları


Albayrak Yapı olarak ihtiyacınız olan pergola sistemini en uygun fiyatlardan sizlere projenize has teklifler ile sağlayabileceğiz. Müşterilerimizin daima avantajlı fiyatlardan bu projelere sahip olması amacı kapsamında kaliteden de asla ödün vermeden, uzman kadromuz ile başta İSTANBUL ili olmak üzere tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. Albayrak Yapı´nın müşteri odaklı gelişim stratejisi kapsamında, memnun olmayan müşteri yoktur. Sizlerin her zaman memnun olarak ayrıldığı, taleplerinizin hemen hepsinin gerçek olduğu projeler için çekinmeden bize ulaşaiblirsiniz.

Uzun yıllardır tente sistemlerinde gerçekleştirdiğimiz işlerimizden bazıları sitemizde yer almaktadır. Özel projelerimiz ve diğer tüm detaylar için günün her saati web sitemizde yer alan canlı destek hattı olarak tabir edilen WHATSAPP hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

 


Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53