Isıcam Kış Bahçesi Sistemleri

Özellikle İstanbul ilinin kış bahçesi uygulama firması olan Albayrak Yapı, şehir genelinde eşsiz projelere imza atmıştır. Alanında uzman ve başarılı bir ekip ile son senelerin en şık & en modern kış bahçelerini meydana getiriyoruz. Sizlere en modern ürünler ve kaliteli ısı cam sistemleri ile hazırlanan kış bahçelerini sunmaktan onur duyuyoruz. Uzmanlarımızdan kış bahçesi modelleri hakkında bilgi almak ve seçiminizi yapmak için yardım almak artık çok kolay. Web sitemizde yer alan Whatsapp hattı aracılığıyla sizlerde kış bahçeleriniz için uzman görüşlerinden hemen yararlanabilirsiniz.
 

ISI CAM SİSTEMLİ KIŞ BAHÇESİ


Evlerinde kış bahçesi olan kişilere sorduğunuz zaman size ilk bahsedecekleri konu kış bahçesinin en güzel tarafının gri, kapalı bir havada, şeffaf bir çatı altında oturmanın psikolojik olarak kişiyi rahatlattığı ve iç mekâna göre kat kat daha aydınlık olduğu olacaktır. Kış günlerinde yaşanan bu olumsuzlukları ancak kış bahçelerimizin aydınlık ve rahatlatıcı ortamında yenebiliriz.

Kış Bahçesi mekânlarınızı değiştirerek sizlere fonksiyonel ve estetik yaşam alanları sunacaktır. Kış Bahçesi sistemleri ile bahçeniz güzel ve etkili biçimde daha yaşanılır bir hale gelir. Tüm teknik şartlar karşılanarak tasarlanmış bir kış bahçesi, havalandırma, ısıtma ve gölgelendirme koşulları iyi oluşturulduğu takdirde dört mevsim sorunsuzca kullanılır.

Geniş pencereler ile bahçenizde yaptıracağınız kış bahçesi ile kışın bahçenizden mahrum kalmayacaksınız. Kış Bahçesi Özel akşam yemeğinizi, geleneksel sabah kahvaltınızı, misafirlerinizle içeceğiniz öğle çayını veya Türk kahvenizi yudumlayacağınız bir mekân ve huzur bulacağınız ortamlar için idealdir.

Kış Bahçesi sistemleri ile yapılan tasarımlar sayesinde bahçenizin çehresi değişecek ve daha modern bir havaya kovuşacaktır. Anlayacağınız kış bahçesi sadece konforu ile değil yaşadığınız mekânları şıklığı ile de güzelleştirecektir.

 

Isıcam Teras Kapama &  Kış Bahçesi


Albayrak Yapı olarak sizler için en kaliteli yaşam alanlarını oluşurmak gayretindeyiz. 4 mevsim kullanabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz kış bahçelerini web sitemizden hemen inceleyebilirsiniz. Evlerinizde yer alan çatı katlarındaki kış bahçelerinde günün her saati zaman geçirmeniz mümkün. Her zaman diliminde stresinizi ve yorgunlugunuzu bu alanlarda atabilir ve kendinizi çok daha huzurlu hissedebilirsiniz. Özellikle hizmet bölgemiz olan İSTANBUL´da stres ve huzurun önemini biliyoruz. Daha stressiz, daha huzurlu bir yaşam alanına sahip olabilmek ve bu alanlarda soguk havalarda bile rahatlıkla zaman geçirebilmek için " ısıcamlı kış bahçesi " uygulamalarımızdan hemen yararlanın.

Villalarınızda veyahut bahçelerinizdeki alanlarınızda yaptırmak istediğiniz kış bahçelerinde ise hem zemin yalıtımı hemde cam yalıtımı önemlidir. Bu alanda tecrübeli bir kadro ile tüm detayları düşünerek sizlere özel sistemler hazırlıyoruz. Villa kış bahçesi denilince bölgenin önde gelen ustalarını bünyesinde barındıran firma Albayrak Yapı sizlere 1 telefon kadar yakındır. Bizlerin yarattığı ve uyguladığı kış bahçelerinde yaz & kış hoş vakit geçirbilirsiniz. Kış aylarında lapa lapa yağan karın altında dahi sıcacık bir ortamda sizlere kahve keyfi yaşama fırsatını sunuyoruz.

MODERN YALITIMA SAHİP
KIŞ BAHÇESİ MODELLERİ


Modern bir yalıtım sistemine sahip olan kış bahçesi ürünlerini kurumsal sitemizden inceleyebilir ve en uygun fiyatlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Whatsapp
Instagram