info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Jaluzi Cam Sistemleri

Jaluzi cam sistemleri genellikle kurumsal işletmelerde, otellerde, dairelerde, ofis ve hastanelerde, okullarda ve firmamızın da başarılı bir şekilde imal ettiği kış bahçelerinde kullanılmaktadır. Isıcam arasına yapılmış uygulamalı jaluzi sistemleri için ayrıca firmamızdan bilgi almanız adına Albayrak Yapı´ya iletişim sayfasındaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

JALUZİ CAM SİSTEMLERİ

Jaluzi cam sistemleri çok fazla renk çeşidine sahip olabilen bir özelliği bulunan sistemlerdir. Farklı cam sistem kombinasyonları ile üretilebilen camlarda jaluzi sistemleri olabilir. Manuel veyahut uzaktan kumandalı jaluziler bulunmaktadır. Pratik bir şekilde kullanımı olan her iki sisteminde en uygun fiyatlıları firmamızda üretilmektedir. Jaluzi cam sistemlerinde temizlik, bakım ve tamir durumları oldukça rahat ve aynı zamanda herzaman en uygun fiyatlar Albayrak Yapı ile sunuluyor.

Sizlerde Jaluzi Cam sistemleri için tekliflerimizi öğrenmek ve en iyi çeşitlere sahip olmak adına bize incelediğiniz kurumsal sitemizdeki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çift Cam Arası Jaluzili Bölmeler : Isıcam Sisteminin İçine Orjinal Jaluzi barındıran Estetik ve profesyonel bir bölme sistemi olup çalışma ortamınızı rahat ve esnek çözümlerle organize edebilmenin kaliteli ve ekonomik yollarından biridir. Ofis Bölme jaluzili cam farklı malzeme seçenekleri ve fonksiyonelliği ile mevcut yapıya rahatlıkla uygum sağlamaktadır.

Çift Cam Arası Jaluzili Bölme, ofislere dekoratif bir görünüm sağlar. İhtiyaca göre jaluzi perde açılıp, kapatılarak ofisin dışarıyla ilişkisi kontrol edilebilir. Çift cam arası jaluzide perdenin sadece bantları açılıp kapatılabilir. Büro ve ofis bölme duvar sistemi olarak tercih edilebilir.Hastanelerde, mağazalarda, otellerde, ofis-büro, yönetim katlarında birçok ihtiyacın, karşılanmasını sağlar. Çalışma alanın şık ve zarif görünümünün yanı sıra pozitif enerji verir.

JALUZİ CAM BAZI KULLANIM ALANLARI

Bu cam sistemlerinin bazı kullanım alanları vardır. İstanbul ilinde jaluzi cam sistemleri üretici firması olan Albayrak Yapı genellikle okullar için, iş yerleri için, laboratuarlar için, bankalar için, hastaneler için iç ve dış mekanlarda jaluzi cam sistemlerinin en kalitelilerini meydana getirmektedir.

Albayrak Yapı olarak siz değerli ziyaretçilerimize herzman en kaliteli ürünleri ve hizmeti en ekonomik fiyatlardan sunma gayesindeyiz. Firmamız kurulduğu günden buyana müşterilerinin memnun olmasını amaçlamaktadır. Daha rahat ve daha konforlu bir yaşam alanlarını sizlere sunmak için biz vuradayız. Firmamız çift cam arası jaluzi sistemi üretimleri ile istenmeye durumları ortadan kaldırmakta ve ısı yalıtımlı yapılara sahip olmanızı amaçlamaktadır. Sizlerde yapılarınız ve yaşam alanlarınızda Albayrak Yapı firmasından Jaluzi Cam ile ilgili hizmet almak isterseniz sitedeki numaralardan yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53