info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Kapı Önü Cam Veranda

Cam Tavan (Veranda) uygulamaları, kapı girişlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Biz Albayrak Yapı olarak kapılarınızın önlerinde kullanacağınız cam verande ürünleirni en uygun fiyatlardan uygulamaktayız. Sabit cam sistemlerinde, kış bahçeleri ve diğer alanlarda en iyi uygulamaları sizlere sunuyoruz.

Veranda sistemler genellikle kış bahçesi uygulamalarında tercih edilir. Kış bahçelerinin üst kısımlarında cam verandalar, terasların üst bölümlerinde, balkonların üst kaplamalarında camdan verandalar yaygın olarak kullanılır. Demir iskeletlerden oluşan kış bahçelerinin tavan bölümünün iskeletinin yerleştirilmesinin ardından 4-4 yada 5-5- lamine camlar kullanılmaktadır. Çatı ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan cam sistemlerini Albayrak Yapı aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Kapı Önü Cam VerandaVeranda ; Yazlık, villa, çiftlik evi yada müstakil evlerin zemin katında yer ile aynı orantıda ya da yükseltilmiş üstü bir çatıyla kapalı yanları camlı veya açık büyükçe sundurma yada balkondur. Veranda ilk olarak Hint mimarisinde ortaya çıkmış bir yapı stilidir. Bu bölgelere gelen Hollandalı, Arap ve Portekizlerin aracılığıyla ilk önce Avrupa´ya oradan da tüm dünyayı yayılmıştır.

 

Cam Veranda Fiyatları


En uygun  fiyatlardan kapı önü cam veranda sistemlerini üretmekteyiz. Restoranlarda, cafelerde, iş merkezlerinde, kış bahçesi sistemlerinde cam çatı uygulaması ve veranda sistemleri uygulamaları yapmaktayız. Su geçirmez ve paslanmaz ürün tercihleri için Albayrak Yapı firmasını arayabilirsiniz.

Cam veranda fiyatları için incelediğiniz web sitemizin iletişiim sayfasında yer alan telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53