info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Katlanır Hareketli Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri ile yapılarınızdaki balkonlarınızın korunmasını sağlayabilir ve sadece yaz aylarında değil kış ve sonbahar dönemlerinde de kış bahçesi gibi cam balkonlarınız sayesinde bu alanları kullanabilirsiniz. Albayrak Yapı´nın sizlere sunduğu bu hizmet ile balkonlarınız tamamen kapanabilmekte ve koruma altına alınabilmektedir. 4 mevsim rahat bir şekilde oturabilecek alanlar yaratmak için bizi arayabilirsiniz.

Katlanabilen cam sistemleri ile hayatınız değişsin. Bu sistemler aluminyum dayanıklı rayların üzerine monte edilmektedir. Bu sistemlerde yer alan tekerlerin üzerinde hareket eden cam balkonlar yaz aylarında açık konumda kış aylarında ise kapalı konumda durabilmektedir. Soğuk havalarda kapatıp sıcak havalarda açarak her dönemde kullanabileceğiniz bir ortam yaratmaktadır.

Katlanan cam balkon sistemlerinde yağmur içeriye girmeyecektir. İçeri yağmur almayan ve ısı yalıtımı bulunan kurulumunu yaptığımız sistemlerde dilediğiniz zaman camlarınızı tek bir tarafta toplayabilirsiniz.

Ayrıca ALbayrak Yapı´nın geliştirmiş olduğu özel kilit sistemleri ile camların güvenli bir şekilde kitlenmesini ve hiçbir şekilde dışarıdan açılmaması sağlanmaktadır. Tüm işlemler ve özellikler sayesinde balkonlarınızı kullanım bakımından her sene daha yaşanır bir hale getirebilir ve evlerinizi dış taraftan bakıldığında çok şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Albayrak Yapı tarafından yapılan katlanıır cam balkon kış bahçeleri sistemlerinde en iyi teklifler sizleri buluyor. Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamızı arayabilir ve modern sistemlerden sizde yararlanabilirsiniz.

 

KATLANIR CAM BALKON FİYATLARI

 

Konut, yazlık, villa, işyeri gibi mekanlarda estetik ve konforu bir arada sunan sistemler katlanır cam balkon uygulamalarıdır. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği balkonların özgür ve hacimsel olarak daha rahat kullanılmasını sağlamaktadır.

4 Mevsim kullanılabilen alanlar yaratan katlanır cam balkon evlerinize ayrı bir hava katar. Balkon ve uygulanan alanların Rüzgar, toz, kar ve yağmur vb. olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden korunmasını sağlar. Kolay temizlenebilir ve bakımının kolay olması ayrı bir avantaj yaratmaktadır.

Katlanır Cam Balkon Özellikleri

Camların sağa sola veya her iki yöne toplanabilmesi tercihe göre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mimari olarak estetik tasarımlar ile binanıza ayrı bir değer katmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı temperli cam kullanılmasından dolayı hem güvenli hemde emniyetli sistemlerdir. Olağan dışı durumlarda camın kırılması durumunda küçük ve kesici olmayan parçalara ayrılmasından dolayı insan sağlığını tehdit etmemektedir. Aynı zamanda cam balkon sistemleri balkonlarda görüntü ve manzara kayıpları yaşanmamaktadır.

 

EN KALİTELİ KATLANIR 
CAM BALKON MODELLERİ

 

Albayrak Yapı sizlere kaliteli formlarda cam balkon üretimleri yapmaktadır. Son dönemlerin en çok talep alınan iş kolu, uygulama tarzları arasında cam balkoın sistemleri gelmektedir. Camlarınızın her döneme has açılabilmesi ve kapanabilmesi bu alanları efektir kullanabilmeniz için önemlidir. Yapı malzemelerinde tercih ettiğimiz ürünlerin tamamı 1.kalitedir. Uygulamalarımız bu alanda uzun senelerdir hizmet veren ustalarımız ile yapmaktayız. Son senelerin önde gelen firması ALbayrak Yapı sizlere ihtiyacınız olan her an katlanır cam balkon sistemlerini sunmaktadır.

Her türlü olumsuzluğa karşı dayanıklı olan camlar ile dış etkenlere dayanıklı olan yapılar ve balkonlar elde edıyoruz. Cam balkon uygulaması ile aslında balkonlarınız artık birer oda oluyor. Katlanır tüm kapaklarda sızdırmazlık malzemeleri kullanılmakta ve karın, suyun içeriye girmesi engellenmektedir. Cam panellerinde ise kıl fırçalar yer alır. Bu fırçalar sayesinde yaltıım fonksiyonları elde edilir. Camlarınızda yer alan UV dayanımlı şeffaf contalarımız sayesinde izolasyon açısından maksimum verimi cam balkon  sistemlerimizden alırsınız.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını almak için Kış Bahçesi Uygulamaları alanında en başarılı tasarımlara ve işlere imza atan firmamızı hemen arayın.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53