info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Kış Bahçesi

Bahçeli evlerimizde yer alan alanlarda oksijen almak isteriz. Özellikle yaz aylarında bahçede oturmanın verdiği zevki biliriz. Ancak bahar ve kış aylarında da bu alanda kapalı camlar ardında dahi olsa huzuru bulmak mümkündür. Doğal bir ortam olan bahçelerimizde kış dönemlerinde, havaların soğuması ile beraber zaman geçirebilirsiniz. Son dönemlerin en çok talep alan işi olan kış bahçesi yapımıdır. Firmamıza gelen taleplerin yarısından fazlası kış bahçesi uygulaması ile alakalıdır. Bu alanda hizmetleriniz uzun yıllardır veren Albayrak Yapı kış bahçelerinizi yaratıyor.

Son yıllarda sıkça kullanılmaya başlanan kış bahçeleri, ısıtma soğutma sistemine sahip olabiliyor.

Kış bahçelerinde havalandırma gölgelendirme sistemleri ve ısı yalıtımı uygulamalarının doğru bir şekilde yapılması durumunda bahçe dört mevsim kullanıma uygun hale getirilebiliyor.

4 Mevsim boyunca bahçenizdeki yaratılan bu alanlarda yaşayabilir, zaman geçirebilirsiniz. Kaliteli cam malzemeleri kullanan firmamızın sizlere uygulamasını tamamladığı işleri göstermek istediğini bilmelisiniz. Bizi aramadan önce sitemizdeki uygulama görüntülerimizi inceleyebilir ve bu alandaki başarımızı bizzat uygulamalarımızdan anlayabilirsiniz. Dikdörtgen, üçgen, oval, daire ve diğer formatlarda kış bahçesi yapabiliyoruz. Bahçelerinizin bu alanlarının en iyi şekilde kapatılması ile kolay temizlenebilir ve kaliteli kış bahçelerine sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber kış dönemlerinde doğal bir bahçe ortamında, sıcacık alanlarda zaman geçirmek isterseniz hemen Albayrak Yapı firmasını arayabilirsiniz.

Kış bahçesi, uygulaması yapılacak malzemeler proje özelliklerine göre belirleniyor. Tam yalıtımlı yaz kış içinde güvenle yaşayabileceğiniz bir kış bahçesi için sistem çelik konstrüksiyon ihtiva eden, tamamı Alman profillerinden üretilen upvc kış bahçesi sistemi öneriliyor.

Soğukların arttığı şu günlerde sıcak havaya olan özlem de artıyor. Artık, yaz boyunca evlerin bahçelerinde, teraslarında yapılan keyifli sohbetler terk edilip mevsimin kasvetine uyup iç odalara göç başladı. Ancak, kar, kış, yağmur, çamur demeden bu soğuk günleri yazdan kalma günlere çevirmek mümkün. Çözümü de çok basit.

Bahçenizin en çok ışık alan köşesine yeşilliklerle dolu bir kış bahçesi yaptırmak. Bahçeli bir evde oturmayanlar için de bu güzellikten yararlanma imkânı var. O da, teras ve balkonlarını kış bahçesi olacak şekilde çevirmek. Böylelikle yaz mevsimi tutkunlarına soğuk günlerde bile bitkilerle dolu bir ortam yaratılabiliyor.

Kış bahçeleri alüminyumdan ahşaba kadar değişik malzeme seçenekleriyle yapılıyor. Daha çok ise bahçeli evlerde ve binaların teras katlarında tercih ediliyor. Kış bahçelerinin sağladığı en büyük avantaj doğal gün ışığından yararlanılabilmesi.

Dünyaca ünlü taşlarla modern ve şık mekanlar yaratan firmalar, geniş ürün koleksiyonları ile kış bahçelerine yeni bir anlam katıyor. Soğuk havada içinizi ısıtacak kış bahçelerine özel koleksiyonlar, parlaklığı ve koleksiyon seçenekleri ile göz kamaştırıyor.

Doğaya uyumu ile göz dolduran kayrak, Onyx, mermer ve granitler modern görünümün yanı sıra yerden ısıtma sisteminde iyi bir malzeme olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Kış aylarında sıcak bir alan sizin olabilir. Son moda kış bahçeleri uygulamalarını sitemizden inceleyin. Kış aylarında soğuğu geçirmeyen yalıtımlı, ısıtması bulunan ve enerji tasarrufunu sizlere sunan kış bahçeleri sizlere bir telefon kadar yakındır.

SİZDE ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİMİZDEN
FAYDALANARAK KIŞ BAHÇENİZ İÇİN İLK ADIMI ATIN..

Tasarladığımız kış bahçelerini isteklerinize özel açılır camlı, katlanır camlı yapabiliyoruz. Standardı sabit cam olmasına nazaran bize gelen talepler doğrultusunda istediğiniz özelliklerde kış bahçesi tasarlayabildiğimizi bilmenizi isteriz. Yaz aylarında camları açabilir serinleyebilir, kış aylarında ise kapalı camlar ardından sıcak bir ortamda bulunabilirsiniz. Kaliteli camlar ile hazırladığımız kış bahçelerinde kullandığımız kilit sistemleride güvenlik bakımından idealdir.

Sizlerde talepleriniz ve diğer sorularınız için hiç zaman kaybetmeden ALBAYRAK YAPI firmamızı arayarak %20 indirimli fiyatlar alabilir ve kısa süre içerisinde kış bahçelerine sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53