info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Kış Bahçesi Modelleri

Albayrak Yapı firmasının özellikle İstanbul ve diğer Marmara bölgesinde yer alan şehirlerde kış bahçesi uygulamasında lider olduğunu bilmenizi isteriz. Firmamızın web sitesinde kış bahçesi alanında birçok proje sizlere sunulmuştur. Tüm projelerimizi incelemek ve bilgi alabilmek için iletişim sayfamızda yer alan whatsapp hattımızla görüşme yapabilir ve o kısımdan görsel alışverişinde bulunulabilir. Firmamızın profilleri ve aksesuar kullanımlarında en iyi kalitedeki ürünleri kullandığı ve aynı zamanda tamamen size özel olan kullanımlar, standartlar belirlediği özel üretimler yapmaktadır.

Ev sahipleri için kış bahçeleri oldukça güzeldir. Rahatlık sunan ve en önemlisi kapalı ev ortamından sıkılanlar için ayrı bir dinlenme alanı, ayrı bir yaşam ortamı oluşturan kış bahçeleri korunaklı ve ısı yalıtımı yüksek alanlardır. Yaz kış bu alanlarda oturabilir kendinizi kapalı ortamlardan uzak tutabilirsiniz.

NEDEN KIŞ BAHÇESİ TERCİH EDİLİR?

Günümüzde en çok tercih edilen
kış bahçesi nedir ve neden tercih edilir? Evlerde yer alan bahçelerinde kış aylarında da zaman geçirmek isteyenler için kaliteli cam malzemelerden üretilen kış bahçeleri her zaman ideal bir seçim olmaya devam etmektedir.

Dilediğiniz şekilde dikdörtgen ya da üçgen şeklinde üretimi yapılan kış bahçesi sistemleri pratik kullanımı ve kolay temizlenebilir özelliği ile pek çok kişinin tercih ettiği bir modeldir.

KIŞ BAHÇESİ İMALAT FİRMASI

Kış bahçesi siteminin teknik özellikleri imalatçı firmaya göre değişmektedir. Bir çok firma kış bahçesi imalatı ve montajı yapmakla birlikte en büyük sorunların başında yalıtım sorunu çıkmaktadır. Kış bahçesi özellikleri özellikle kış ayları için bulunmaz bir mekandır. Kapalı ev ortamında sıkılanlar için cam çatı eşsiz bir ortam olmaya başladı.fakat geçtiğimiz yıllarca cam sektörünün çok yaygın olmaması nedeniyle yapılan camlar güneş kontrol özelliği pek taşımıyordu.

Kış bahçelerinde en iyi modelleri kurumsal sitemizden görebilirsiniz. Ortamlarınızda bu bahçelerin, bu cam sistemlerinin ve ısı yalıtımlı kaplamaların oluşturulması için çok kısa bir süreye ihtiyacımız var. Uzman kadromuz ile montaj işlemlerini yapmakta ve bahçenizin büyüklüğüne göre bir süre vermekteyiz. Katlanır cam sistemli ve özel geliştirdiğimiz ekstra bir dayanıklılığa sahip olan kış balkonlarının yaratılması için buradayız. Yaz kış dönemlerinde hiç sorun yaşamadan zaman geçirebileceğiniz ortamlar için doğru yerdesiniz.

Aileniz ile beraber keyifli vakitler geçirebileceğiniz bahçelerinizi kış bahçesi modelleri ile yaratıcı hale getirebilirsiniz. Bunun yanında sistemin yalıtım sistemi sayesinde de her zaman büyük bir enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Yapımda kullanılan camlar yaz aylarında katlanabilir yapıya sahiptir. Bu nedenle dört mevsim boyunca kış bahçelerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Cam ve çelik ana malzemesi üretilen kış bahçeleri ayrıca özel kilit sistemleri de yer aldığı için kullanımları son derece güvenilirdir.

Kış bahçelerinin birçok özelliği, birçok modeli ve birden fazla seçeneği bulunur. Bu seçenekleri web sitemizden incelemenizin ardından aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşınız. Uzaktan kumandalı olan açılır, kapanır camlar bulunan, katlanır cam sistemleri bulunan, yarı otomatik kapanır cam sistemli ve diğer kış bahçeli modeller sitemizde siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Dilerseniz ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir ve kış bahçesi sistemlerinde en uygun fiyatları Albayrak Yapı´dan alabilirsiniz. Kolay montajlı, dayanıklı ve uzun ömürlü kış bahçelerini yaratıyoruz.

KALİTELİ KIŞ BAHÇESİ YAPIMI

Albayrak Yapı olarak Türkiye´nin hemen her ilinde en kaliteli kış bahçelerini yaratıyoruz.

Son senelerde oldukça popüler olan ve eve kapandığımız pandemi dönemlerinde ev halkının kapalı alanlarda kalmamasını sağlayan, adeta bir parkta, açık alanda zaman geçirdiklerini hissettiren ve huzur veren kış bahçelerini yarattır. Ülkemizde birçok ailenin kış bahçesi yapımı için ilk tercihi olduk. Kullandığımız malzemelerin tamamı 1.kalite üründür.  Uzun ömürlü ve sorunsuz bir kış bahçesine sahip olmak istiyorsanız hemen incelediğiniz web sitemizdeki nuamralarımızı arayabilirsiniz. Hayalinizdeki kış bahçeleri Albayrak Yapı ile yaratılmaktadır. Çok uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyoruz. En soğuk havalarda bile kaliteli bir kullanım alanı sağlıyor ve en iyi özelliklere sahip kış bahçelerini yaratıyoruz. Cafe, restoran ve diğer işletmelerinde açılır tavanlı kış bahçeleri ihtiyaçlarında en uygun proje tekliflerini sunuyor talep edilmesi halinde kısa süre içerisinde uygulama işlemlerini tamamlıyoruz.


KIŞ BAHÇELERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN HEMEN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53