Kış Bahçesi Sistemleri

Albayrak Yapı´da İstanbul ili sınırları içerisinde ihtiyacınız olan kış bahçesini kısa süre içerisinde yapıyor ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına uzman kadromuzun uzun yıllardır faaliyet gösterdiği kış bahçesi yapımı için en uygun fiyatları sunuyoruz.

Evlerinizin balkonlarını veya bahçesindeki alanları en iyi şekilde dinlenme ve rahatlama mekanı yapmak adına kış bahçelerinin en şık ve en uzun ömürlülerini üretiyoruz. Dört duvar içerisinde dinlenmenize ve rahatlamamıza izin vermiyor, bahçelerinizde veya balkonlarınızda dış hayat ile birlikte dinlenebilmenizi, rahatlamanızı sağlıyoruz. Ses yalıtımı sistemleri bulunan özel camlar kullanılarak yapılan bu kış bahçeleri sayesinde sakinliğin tadını çıkarmak sizin elinizde.

KIŞ BAHÇESİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Yaz aylarında müşteri sıkıntısı çeken mekanlar kış bahçesi sistemleri sayesinde mekanlarını genişleterek daha büyük bir müşteri kitlesine hitap edebilirler. Kış aylarının soğuk havasında evlerinizde demlediğiniz çaylarınızı keyifli bir şekilde bu mekanlarınızda yudumlayabilirsiniz.

Bir kez uyguladığınız kış bahçesi sistemleri neredeyse sınırsız bir kullanım ömrüne sahiptir. Kaliteli şekilde üretilen ve montajının doğru şekilde yapıldığı kış bahçesi sistemlerinin periyodik bakımlarını yapar ve titiz bir şekilde kullanırsanız başka hiçbir durumda çevresel faktörlerden dolayı sistemleriniz zarar görmeyecek ve bozulmayacaktır.

Bazen mevsim bize engel olsa da doğanın güzellikleriyle kucaklaşmak isteriz. Kış bahçesi sistemleri; bahçe keyfinin dört mevsim yaşanabilmesi için hazırlanan, genellikle müstakil ev bahçeleri ve cafe dışlarında uygulanan, doğa ile iç içe sistemlerdir. Kış bahçesi sistemleri, uygulandıkları dış mekanları her mevsim huzurlu ve sessiz, doğanın ferahlığını doyasıya hissedeceğiniz yaşam alanlarına dönüştürmektedir.

Evinizin herhangi bir yerinde size doğanın bütün şartlarını gözlerinizle görme imkanı sağlarken fiziksel deformasyonlarından koruyan, şehrin ortasında bile gürültü kirliliğini önleyerek aileniz ve sevdiklerinizle yeşil bahçenizin keyfini yaz ve kış tabiatın içindeymiş gibi yaşamanızı sağlayacak en üst derecede ses ve ısı yalıtımı sağlayan kişiye özel uygulamalardır.

Albayrak Yapı firmamızın yapmış olduğu kış bahçelerine ait görüntüleri edinmek için Instagram hesabını ziyaret edebilir veya web sitesinde yer alan Whatsapp hattından uzmanlarımız ile görüşme yapabilirsiniz. Sistemlerimizde kullandığımız kış bahçelerinde yer alan özel ses yalıtımları sayesinde mekanlarınız huzurlu olur, farklı sesler duymaz ve dışarıdan gelen sesleri hissetmezsiniz. Evinizde ve balkonlarınızda kapalı alanlar içinde huzurlu olabilmeniz için birbirinden farklı kış bahçesi uygulaması görüntülerini web sitemizde sizlere sunduk. Rahatsız olmayacağınız ortamlar için hemen bizi arayın ve bölgede size hizmet verebilmemiz için bizden teklif alın.

Ağaçlar yapraklarını döküp, soğuk hava iyice kendini gösterse de yemyeşil bir köşede oturup, sıcak hayaller kurmak hiç de zor değil. Bahçenizin bir bölümünü ya da balkonunuzu kapatarak bir kış bahçesi düzenleyebilirsiniz. Dileğinizce döşeyeceğiniz bu bölümde ister kitap okuyun, ister hayallere dalın.


KIŞ BAHÇESİ YAPIMI İÇİN İSTANBUL İÇİ KEŞİF HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

Yarattığımız kış bahçeleri ile yaşadığınız alanları genişletebilir ve bahçelerinizde, balkonlarınızda hoş vakitler geçirebilirsiniz. Enerji maliyetlerinizi düşürecek ve yaşam konforunuzu arttıracak olan ısı yalıtımlı ve akıllı cam sistemleri bulunan kış bahçelerine hemen sahip olun. Balkon kapatmak, teras kapatmak, bahçe kapatmak için doğru yerdesiniz. Çevreye uygun, kusursuz kış bahçesi yapımı için biz buradayız.

Birbirinden farklı kış bahçesi modelleri bulunmaktadır. Ortamınıza göre en uygun kış bahçesi uygulamasına birlikte karar verebilmek adına bizi arayabilirsiniz. Oturma alanlarında terleme yapmayan camlara sahip olmak ve ısı yaltıımlı kış bahçelerinde zaman geçirmek için bizi arayın.
Whatsapp
Instagram