Kış Bahçesi Uygulamaları

Genel bakımdan birçok avantajı sizlere sunan kış bahçelerinin farklı modellerini uygulamaktayız. Üretimlerini kendi tesislerimizde yaptığımız malzemeler ile yenilikçi sistemleri sunuyoruz. Ekstra yaşam alanlarını ortaya çıkarmakta ve isteğe bağlı olarak kış bahçelerinizin tavan kısımlarını açılır kapanır olarak yapabilmekteyiz. Dilerseniz pencereleri, dilerseniz bir kısmını açılır kapanır yapabileceğiniz kış bahçeleri için doğru adrestesiniz.

KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

Sürmeli pencereler, açılır kapanır pencereler, katlanır pencereler gibi özelliklerinde tercih edildiği bu sistemlerde size yeni yaşam alanlarını sunuyoruz. Üstelik ısı cam sistemleri kullanılan bu alanlarınızda ısıyı hapsetmekte ve soguk havalarda dahi bu alanlarda zaman geçirmenizi sağlamaktayız. İsteğe bağlı olarak yapılacak olan özel kış bahçeleri için teklif alabilmek adına Albayrak Yapı firmasına ulaşabilirsiniz. Evinizde bir kış bahçesine sahip olmanın en büyük güzelliği; gri, kapalı, kasvetli bir havada, şeffaf çatınızın altından doğanın dönüşümüne tanıklık edebilmektir.

Soğuk havaların tadını çıkarabileceğiniz, zihninizi arındırabileceğiniz, daha stressiz dakikalar geçirebileceğiniz bir kış bahçesi dizayn ettirmek için tecrübeli firmalardan yardım almak işinizi kolaylaştıracaktır.

Yeterli vaktiniz ve yapı işlerinden biraz olsun anlayan aile fertleriniz varsa kendi kış bahçenizi inşa edebilirsiniz.Öncelikle firmamızı tercih eden müşterilerimize teşekür ederiz.

KIŞ DÖNEMLERİNİN EN GÜZEL KÖŞESİ

Kış bahçesi adından da anlaşılacağı gibi en çok kışın kullanılan yapılar arasında yer alsada hava şartlarına göre her mevsimde farklı kullanım olanağı sağlamaktadır. Etrafı sürgülü ve katlanabilir özelliğe sahip camlarla çevrili olan cam sistemlerinin genel adına kış bahçesi denilmektedir.

Bu yapının ne gibi faydaları var diye düşünen müşterilerimize ; Özellikle müstakil ev veya cafe,restaurant tarzı alanlardada bahçelere monte edilen sistem ile daha fazla alandan faydalanmış olacaksınız.Kış mevsiminin dondurucu soğuklarına inat, cam bir tavanın altında, yeşilliklerin arasında kitap okuyup kahvenizi içmek için ihtiyacınız olan tek şey bir kış bahçesidir.

Teraslarınızda, balkonlarınızda ve bahçelerinizde bu alanları yaptırmak için geç kalmayın. İstanbul ilinin en eski kış bahçesi imalatçısı olan Albayrak Yapı sizlere yalıtımı iyi ve muhteşem özelliklere sahip kış bahçelerini sunmaktadır. Kış  dönemlerinde sıcak kalacak olan bu alanlar dilediğiniz gibi tasarlanmaktadır. Ekstra yaşam alanınız olacak olan kış bahçesinden hiç kopamayacak, günün önemli bir bölümünü burada geçireceksiniz. İsteğe bağlı olarak cam tavan sistemleri kullanılabilen ve sabit camlar yapılabilen bu bölümler için doğru adrestesiniz.

Fotoğraflarda veya filmlerde görüp imrenerek baktığımız kış bahçeleri, artık ülkemizde de dizayn edilmeye başladı.

 

SİZİNDE BİR KIŞ BAHÇENİZ OLSUN İSTİYORSANIZ HEMEN İLETİŞİM SAYFAMIZDAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ


Albayrak Yapı sizlere açılır cam kış bahçeleri, sürme camlı kış bahçeleri, katlanır camlı kış bahçelerini en iyi fiyatlardan sunmaktadır. Farklı renk seçeneklerinin bulunduğu kış bahçeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu alanda sayısız projeye imza atmış olan firmamızın öncelikle Instagram hesabını takip etmenizi öneririz. Bu alanda başarılı işlerde imzası olan Albayrak Yapı´ya google aramalarından ulaştığınız web sitesindeki telefonlardan hemen ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Instagram