info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Motorlu Panjur Sistemleri

Motorlu panjur sistemleri olarak adlandırılan elektrikli panjurlar, kötü hava koşullarından korunmak ve güvenliği sağlamak için yaygın olarak kullanılan bir sistemdir. Hava koşullarından kaynaklanan güneş ışığını, yağmuru ve rüzgarı engellemek için kullanılır. Panjur sistemi eskiden manuel olarak açılıp kapatılırken artık motorlu sistem ile konforlu ve modern bir çalışma sağlanmaktadır.

Motorlu Panjur Sistemi Nedir?


Motorlu panjur,
her türlü binaya uygulanabilen, evlerin, işyerlerinin, bahçe sundurmalarının kapı ve pencerelerinde önden gelen güneş ışığından, rüzgardan ve yağmurdan korunmak için yaygın olarak takılan bir sistemdir. İş ve garaj kapılarında güvenlik birinci önceliktir. Diğer bir faydası ise evde, işte, garajda hırsızlara karşı caydırıcı olmasıdır. Kendi kendine kapanan sistemler iki ana başlık altında ele alınmaktadır. İş yeri güvenliğinin ve ertelemenin çok önemli olduğu günümüz dünyasında, kepenkler ve kapılar kötü niyetli kişilerin saldırılarına dayanmalı, hırsızlığı caydıracak ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olmalıdır. Delikli profillerin kullanılması ışıklı vitrinin gece belli bir oranda görünür olmasını sağlar. Ek olarak, tamamen kapalı panjurlar renkli reklam grafikleri ile işlenebilir.

Kapalı panjur sistemlerinin güvenlik ve caydırıcı olması girişimciler için olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Motorlu panjur sistemleri güçlü, dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve siz işten uzaktayken bile güvenli bir kullanıma sahip olduğundan emin olmanızı sağlar. Şirketinizin bütçesi harici bir güvenlik önlemi almak için uygun olmayabilir. Otomatik kapı ve panjur sistemleri, tek bir kilide güvenmenin en pratik ve ekonomik yoludur. Güvenlik kameraları iş yerinizi 24 saat izleyebilir ancak hırsızlığı engellemez, sadece hırsızlığı izleyebilir.

Ev Tipi Elektrikli Panjur Sistemleri


Motorlu panjur sistemlerinin bir diğer ise ev tipi elektrikli panjur sistemleridir. Ev tipi elektrikli panjur sistemleri, evler adına güvenlik önemleri almak için özel olarak tasarlanmıştır. Birçok kişi, açılıp kapanması zahmetli olduğu için önceki alüminyum panjurları işlevli bulmuyorsa da, çözüm bulmak oldukça zordu.

Çağımızın teknoloji çağı olması ise, her şey gibi panjurda da teknolojiye ayak uydurarak motorize edilmesini sağlamıştır. Hafifletilen tasarımları ile ev tipi elektrikli panjurlar oldukça işlevsel bir kullanım sunmaktadır. Böylelikle gündelik işlerinizi ekstra bir çaba göstermeden tek tuşla panjurunuzu açıp, tek tuşla kapatabilirsiniz. Sadece açılıp kapatılabilme avantajına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda evinizi doğal olarak güneşten korur. Bunun yanı sıra kötü niyetli hırsızları evinizden uzak tutar. En güzeli de, uzun mesafeler kat ediyor olsanız bile evinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Motorlu panjur sistemleri sayesinde evinizi hırsızlık gibi istenmeyen sorunlardan koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra kış aylarında evinizin ısı kaybını önleyebilir ve enerji tasarrufu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, ev için kullanılan motorlu panjur sistemleri camları yağmur, çamur ve dış etkilerden korur ve uzun süre boyunca temiz kalmasını sağlar. Eğer kullanıcılar talep ederse, panjur sistemleri yeterli olacağı için perde kullanmaya da gerek kalmayacaktır.

Pencere Sistemleri Tamiri - Motorlu Panjur Tamiri

Binaları ve bütün yapıları güneş ışığı başta olmak üzere, olumsuz doğa koşullarının etkilerine karşı korumak için pencerelere uygulanan ve iyi bir yalıtım sağlayan sistemlerin genel adıdır panjur. Yapı güvenliği için de etkili bir yöntem olan ve binaları art niyetli girişimlere karşı koruyan panjur sistemleri, teknolojinin getirdiği yeniliklerle entegre edilerek motorlu ve otomatik olarak yeniden dizayn edildi.

Otomatik Panjur Sistemleri; otomasyonun uygulandığı bir kumanda yardımı ile zahmetsizce açılıp kapanan, yalıtım ve güvenlik aracı olarak kullanılan ve oldukça talep gören pencere örtüleridir.

Hasta, yaşlı ve yoğun iş hayatı olan kimseler için zahmetsiz kullanımı ile oldukça müsait olan, hemen her binaya uygulanan Motorlu Panjur Modelleri, sağladığı enerji tasarrufu ve binaya kattığı uzun ömürle yeni nesil binaların en önemli detaylarını oluşturmaktadır.

Uzun yıllarını bu sektöre vermiş olan ve her türlü panjur sistemini başarı ile uygulayan İstanbul Panjur Firması kuruluşumuz; Otomatik Panjur Fiyatları, Ucuz Otomatik Panjur fırsatları ve uzun ömürlü dayanıklı Panjur Çeşitleri ile rakiplerinin hep bir adım önünde yer almaktadır.

Binaları zararlı dış etkilerden koruduğu gibi, iyi bir güvenlik kalkanı ve perde görevi de yapan Motorlu Panjur Modelleri, Ucuz Motorlu Panjur ihtiyacı olan müşterilerimiz için en uygun koşullarda üretilmektedir.

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53