info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Motorlu Tente Sistemleri

Tentelerin en uygun fiyatlıları Albayrak Yapı´da. Katlanır ve motorlu olan tente grubu için uzmanlarımız uzun senelerdir İstanbul ilinde bir çok işletmeye hizmet vermiştir. Yüksek kalite miktarına sahip olan ürünlerimiz mekanlarınızda konforu, kullanışlılığı sizlere sunuyor. Cazip seçeneklerimiz bulunmaktadır. Otomaitk motorlu tente sistemlerimize ait iş görüntülerimiz ve model seçeneklerimiz için ALbayrak Yapı firmamızı arayabilirsiniz. Gölgelik ve cam pergola sistemleri ile profesyonel bir hizmeti sizlere uzun yıllardır İSTANBUL´da sunuyoruz. Avantajlı tente fiyatları, pergola sistemleri için bizi aramadan karar vermeyin.

Albayrak Yapı olarak İstanbul ilinden gelen taleplere yetişmekteyiz. Farklı illerde otomatik tente işleri için whatsapp hattımızdan bilgi ve teklif almanızı öneririz. Üretilen 1.kalite malzemeler kullanılan tentelerde konforlu kullanım imkanı bulunuyor. Sağlam ve dayanıklı olan bu tente ürünleri mekanizma bakımından da oldukça iyi durumda olan ürünlerdir.

Bugün bir çok üst düzey işletme için kurulumları yaptığımız bu ürünler için en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz. Tente sistemlerinde cam uygulaması, kapı, perde seçenekleri gibi diğer ekstra işler içinde ustalarımız ile hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Otomoatik Motorlu Tente SistemleriBir elektrik motoru yardımıyla tentenin açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerdir. Aslında tüm otomatik tente sistemleri aynı zamanda motorlu olmak zorundadır. Motorlu veya otomatik tente olarak ayırmamızın nedeni; halk arasında iki söylemle de biliniyor olmasıdır. .

Motorlu tente için kullanılan motorun kalitesi, sistemin ömrü için doğrudan etkili bir seçim olacaktır. Motorun kalitesi kadar doğru montaj ve işçilikte tentenin ömrünü uzatacaktır.

KATLANIR MOTORLU TENTE FİYATLARIKatlanır motorlu tente seçeneklerinde tercih edeceğiniz uygulama durumuna göre fiyatlar belirlenmektedir. İndirimlerimizden yararlanmabilmek adına mafsallı tente fiyatları, motorlu tente fiyatları yada kasetli tente fiyatlarını whatsapp hattımızdan anında alabilirsiniz. M2´ye ve yapılacak olan işe göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. 

Katlanır motorlu tente sistemlerinde pergola tente, körüklü tente, sabit tente projeleri içinde en uygun fiyatları biz sunuyoruz. Son senelerin en revaşta olan sistemidir. Popüler olan gölgelik tente sistemleri uygulamalarında geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak işletmelerde kullanılan ancak bunun yanı sıra yaşam alanlarımızda, teraslarda, balkonlarda da talep aldığımız bu işlerde birinci sınıf malzemele rile işlerimizi tamamlamaktayız. Zevkinize uygun renklerle tente sistemlerinin en kalitelilerine Albayrak Yapı aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Talepleriniz için hiç çekinmeden iletişim sayfamızda yer alan numaramızdan bize ulaşın.

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53