info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Teras Cam Kış Bahçesi

Cam kış bahçesi uygulamalarımızın tamamı mekanınıza has, mekanınıza özel olarak yapılmaktadır. İstanbul ili ve çevresinde bahçenize uygun olan modern tasarımlar ve açılır tavan sistemleri ile kış bahçelerinde yeni bir dönem açıyoruz. Albayrak Yapı olarak 4 mevsim boyunca kullanabileceğiniz alanları oluşturmaktayız.

Cam çatılı kış bahçesi denilince bölgede akla ilk ALBAYRAK YAPI firması gelmektedir. Firmamızın uzman ustaları ile bir çok villa, şirket ve yapıda kış bahçesi uygulamalarını geliştirdik. Isı yalıtımlı ve 4 mevsim boyunca sorunsuz kullanılacak olan kış bahçeleri için bizi arayabilirsiniz. Özellikle kış aylarında hiç çekinmeden kullanabileceğiniz alanları oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz bu alanlarda yaz dönemlerinde serin ve esen bir mekan olması için açılır tavan ve pencere sistemleri bulunan kış bahçeleri diğerlerine nazaran daha fonksiyoneldir. Sizlerde mekanlarınız için kış bahçesi uygulaması yaptırmak istiyorsanız hemen hiç zaman kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygulamasını yaptığımız sistemlerde bir çok seçenek size sunulmaktadır. Çok fazla güneş alan bir açıda bulunan mekanlar için güneş kırıcılı cam çatılı olan sistemler geliştirdik. Uygulamalarımıza ait bazı görselleri incelediğiniz web sitemizden görmenizin yanı sıra son projelerimize Whatsapp hattından bizimle görüşerek göz atabilirsiniz. Daha modern, daha kullanışlı ve daha havadar ortamlar için Albayrak Yapı´nın eşsiz CAM KIŞ BAHÇELERİ uygulamalarını incelemenizi öneririz.

CAMDAN KIŞ BAHÇESİ 

Kış Bahçesi Sistemi, sunduğu kolaylıklar ile doğal ortamları kapalı yaşam alanlarına dönüştürmektedir. Sistem, PVC`nin ısı ve ses yalıtımı, alüminyumun estetik görüntüsü, çeliğin mukavemeti gibi üstün özelliklerini bir araya getirmiştir.

Çelik kafes; içten PVC profiller, dıştan elektrostatik alüminyum profiller ile komple giydirilmekte ve böylece yüksek bir ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Sürme, katlanır devrilmeli sürme gibi her türlü açılıma uygun hareketli üniteleri ile komple bir sistemdir.

GÜNEŞ KIRICILI CAM TERAS

Albayrak Yapı olarak uyguladığımız kış bahçesi projelerinde kullandığımız cam çatıda yer alan özel camlarda güneş kırıcı özelliği bulunmaktadır. Yani bu bölgelerde özellikle yaz aylarında güneşin tepede olduğu dönemlerde bile bu mekanlarda zaman geçirebilirsiniz. Camlarda yer alan güneş kırıcı özelliği sayesinde içerisi sera kadar sıcak olmaz. Güneşi kırar ve o şekilde içeriye yansıdır. Kullandığımız özel temperli ısı camlı sistemler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz iletişim sayfamızda yer alan ustalarımızın telefon numaraları ile görüşebilirsiniz.

SİSTEMİN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

Ortadan geçen mahya kirişi, dıştan elektrostatik kaplamalı alüminyum profillerle giydirilmiştir. Özel olarak geliştirilen makaslar ve çatı bağlantı profilleri sayesinde 5° île 45° arası oluşturulabilen eğimli çatıların saçak kısmı, çatı dikmeleri, alüminyum yağmur deresi ile örtülmektedir. Böylece görünüş olarak daha bütünsel bir çözüm sunulmaktadır. 

Eğimli çatı örtüsünde genellikle izolasyon camı, PVC ve alüminyum levha profilleri özel  EPDM kauçuk contalar ile bağlanmakta, ara boşluklarda muhtelif saydam malzemelerin kullanılması mümkün olmaktadır. Köşe bağlantılarında, dış köşelerde yağmur iniş borularının yerleştirilmiş olduğu bölüm, geniş bir alüminyum kapama profili ile kapatılmıştır.

Pencereler, kapılar ve tercihe göre menfez türleri, her zaman kolonlar arasına yerleştirilebilir. 16-30 mm arası istenilen genişlikte (daha uzun emniyetli sıkma vidası ile 50 mn`ye kadar) çift cam kullanılabilir. Ses yalıtımı sınıfı 3`e kadar 2 ısı yalıtımı; DIN 4108`e göre K değeri 1,5 W/m K` dır.

Alüminyum Kış Bahçesi Firmaları, Kış Bahçeleri İmalatı, Kışbahçesi, Bahçe Dekorasyonu, Alüminyum Bahçe Dekorasyon, Kis Bahcesi Üretimi, Kış Bahçesi Montajı, Kış Bahçe Sistemleri...

Ürün Çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz...

CAM ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ

Cam çatısı bulunan kış bahçelerinde ısı yalıtımlı ürünler kullanmaktayız. Kış dönemlerinde sıcak ve yaz dönemlerinde ise acılır cam sistemleri sayesinde serin olacak mekanlara sahip olmak sizin elinizde. Bir kere yaptırdığınızda uzun seneler boyunca kullanırken hiçbir sorun yaşamayacağınız ve hiçbir talebinizin olmayacağı projeleri Albayrak Yapı sizler için uyguluyor. Cam çatıya sahip olan kış bahçesi uygulamaları hakkında fiyat talepleriniz için bize sitemizde yer alan canlı destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cam Çatılı Kış Bahçesi Uygulama Resimlerini siteden inceleyebilir ve en uygun proje teklifleri için bizi arayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53