info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Teras Çatı Kapatma

Teras Çatı Kapatma işlerinize talibiz. Ücretsiz Keşif için lütfen bizi arayın. Albayrak Yapı olarak İstanbul ili başta olmak üzere tüm Marmara Bölgesinde işinde uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Sitemizde yer alan modellerimizi inceleyebilir ve en iyi fiyatlar için ekiplerimize anında ulaşabilirsiniz. Uygulamasını yaptığımız bir çok kış bahçesi görüntüsüne sitemizden erişebilir ve aynı zamanda web sitemizde yer alan Whatsapp hattımız üzerinden uzmanlarımız ile anında görüşebilirsiniz. Albayrak Yapı olarak her sezonda, her mevsimde rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz alanlar meydana getiriyoruz. Isı yalıtım sistemli kış bahçelerinde camlarda güneş ışınlarının geçmesini engelleyen ancak kış dönemlerinde de havanın aydınlığından sizinde yararlanmanızı sağlayan özel camlar kullanılmaktadır. Yaz sezonlarında güneşin direk içeri girmesini engelleyecek olan koyu renkli camlarımızda bulunmaktadır. Dilerseniz kış bahçesinde camlarınızda motorlu otomatik perde sistemleri kullanabiliriz. Yaz kış 4 mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz efentif alanlar için bizi arayablir ve en iyi fiyatları alabilirsiniz.

TERASLARDA KIŞ BAHÇESİ KEYFİ YAŞAYIN


Yaşam alanlarınıza dahil olan balkon veya teraslarınızı kış aylarında da rahatlıkla kullanmak için teras kapatma ideal bir seçim olacak. Çok seçeneğin mevcut olduğu teras kapamalarda hareketli cam sistemleri ve ahşap teras üstü kapamalar yoğunlukta tercih edilmektedir. Katlanabilir camlarla etrafının çevrelendiği sistemlerde hem yaz aylarında hem kış aylarında balkon veya teras rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Doğa manzarası sunan özellikle özel yaşam alanlarımızda ve işletmelerin de son yıllarda en çok tercih ettiği uygulamalardan biri olan teras kapatma şık ve estetik görünümüyle yapılarınıza değer katmaktadır. Farklı dekorasyon fikirleriyle öncelikle 3D ortamında projelendirilen uygulamalar tercih edilen yapı malzemesine uygun olarak profesyonel kişilerce uygulanması gerekir.

Yapı zemininin ve duvarların kötü hava koşullarından etkilenerek yapının yıpranmasının da önüne geçen teras kapatma uzun ömürlü kullanımı ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. Skylight ve ahşap teras kapatma seçeneklerinde uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak dekoratif her türlü uygulama ile kullanım konforu sağlayabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz hemen her yere uygulaması yapılabilecek olan teras kapatma yapının konumuna göre malzeme seçimiyle sağlık ve uzun yıllar kullanımlarınıza imkan tanıyacak tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Yaşam alanlarınıza modern bir görünüm kazandırmak, teras veya balkonlarınızı kış bahçesi olarak kullanarak doğanın manzarasını sevdiklerinizle doyasıya seyretmek için sizler de teras kapama uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatları da teras kapatma cazibesinde dikkat edilen noktalardan olacaktır.

ALBAYRAK YAPI

Teras çatı kapatma hizmeti, terasınızın yağmur, kar ve güneş gibi dış etkenlerden korunmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında terasınızın çatısının kaplanması ve su yalıtımı yapılması gibi işlemler gerçekleştirilir.  Teras çatı kapatma hizmeti genellikle profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir ve çatı kaplama malzemeleri olarak genellikle su geçirmez membranlar, asfalt shingle, metal levhalar ya da çelik konstrüksiyon kullanılır. Bu malzemeler terasınızın dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırır ve su yalıtımı sağlar.  Teras çatı kapatma hizmeti ile terasınız daha uzun ömürlü ve dayanıklı hale gelirken, aynı zamanda daha konforlu bir alan haline gelir. Terasınızı kullanırken hava koşullarından etkilenmeyeceğiniz için daha rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53