info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Teras Üstü Kış Bahçesi

Kış bahçeleri sadece kış mevsiminde kullanılabilir alanlar değildir. Aslında asıl özelliği açık olan bir alanın yaz ve kış dönemlerinde en efentif şekilde kullanılabiliyor olmasının sağlanmasıdır. Kış bahçelerinde sıcak ve soğuk havalarda açılabilen, kapanabilen tavanlar, camlar, balkon girişleri bulunur. Sıcak yaz gecelerinde camları ve çatının otomatik açılma fonksiyonunu devreye sokararak çayınızı içebilir, misafirlerinizi bu şık alanlarda ağırlayabilirsiniz.

Uygulamasını yaptığımız bir çok kış bahçesi görüntüsüne sitemizden erişebilir ve aynı zamanda web sitemizde yer alan Whatsapp hattımız üzerinden uzmanlarımız ile anında görüşebilirsiniz. Albayrak Yapı olarak her sezonda, her mevsimde rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz alanlar meydana getiriyoruz. Isı yalıtım sistemli kış bahçelerinde camlarda güneş ışınlarının geçmesini engelleyen ancak kış dönemlerinde de havanın aydınlığından sizinde yararlanmanızı sağlayan özel camlar kullanılmaktadır. Yaz sezonlarında güneşin direk içeri girmesini engelleyecek olan koyu renkli camlarımızda bulunmaktadır. Dilerseniz kış bahçesinde camlarınızda motorlu otomatik perde sistemleri kullanabiliriz. Yaz kış 4 mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz efentif alanlar için bizi arayablir ve en iyi fiyatları alabilirsiniz.

TERASLARDA KIŞ BAHÇESİ KEYFİ YAŞAYINYaşam alanlarınıza dahil olan balkon veya teraslarınızı kış aylarında da rahatlıkla kullanmak için teras kapatma ideal bir seçim olacak. Çok seçeneğin mevcut olduğu teras kapamalarda hareketli cam sistemleri ve ahşap teras üstü kapamalar yoğunlukta tercih edilmektedir. Katlanabilir camlarla etrafının çevrelendiği sistemlerde hem yaz aylarında hem kış aylarında balkon veya teras rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Doğa manzarası sunan özellikle özel yaşam alanlarımızda ve işletmelerin de son yıllarda en çok tercih ettiği uygulamalardan biri olan teras kapatma şık ve estetik görünümüyle yapılarınıza değer katmaktadır. Farklı dekorasyon fikirleriyle öncelikle 3D ortamında projelendirilen uygulamalar tercih edilen yapı malzemesine uygun olarak profesyonel kişilerce uygulanması gerekir.

Yapı zemininin ve duvarların kötü hava koşullarından etkilenerek yapının yıpranmasının da önüne geçen teras kapatma uzun ömürlü kullanımı ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. Skylight ve ahşap teras kapatma seçeneklerinde uygulaması yapılacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak dekoratif her türlü uygulama ile kullanım konforu sağlayabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz hemen her yere uygulaması yapılabilecek olan teras kapatma yapının konumuna göre malzeme seçimiyle sağlık ve uzun yıllar kullanımlarınıza imkan tanıyacak tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Yaşam alanlarınıza modern bir görünüm kazandırmak, teras veya balkonlarınızı kış bahçesi olarak kullanarak doğanın manzarasını sevdiklerinizle doyasıya seyretmek için sizler de teras kapama uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatları da teras kapatma cazibesinde dikkat edilen noktalardan olacaktır.

UYGUN FİYATLI KIŞ BAHÇESİ YAPIMIEn uygun fiyatlarla kış bahçesi sahibi olmak artık hayal değil. Piyasa fiyatından çok daha makul fiyata, piyasada kullanılan malzemelerden çok daha kalitelileri ile kış bahçelerinizi Albayrak Yapı güvencesi ile meydana getiriyoruz.

Teras alanlarındaki kullanmadığınız boş balkonları kapatma sistemleri ile beraber evinize katıyoruz.. Her mevsim, her dönem, yaz kış sezonlarında hiç sorun yaşamadan, ısı yaltıımı üst düzey olan bu alanları kullanabilirsiniz. Açılır tavan, açılır cam pencere, sürme cam sistemleri gibi bir çok ekstra özelliği olabilen bu bölümler için yüzlerce referansımız bulunmaktadır.

Bunların bazılarını web sitemizde, bazılarını ise müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız whatsapp görüşmesi sırasında inceleyebilirsiniz.

Açılır ve Kapanır Tavan Pergole Sistemleri hakkında bilgi almak ve rüzgara, kara, sıcağa, soğuga karşı dirençli olan bu bölümleri en iyi fiyatlardan sizlerde satın alabilirsiniz. Türkiye´nin hemen her ilinde kış bahçesi yapımı için hizmet verebilmekteyiz.

 

 

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53