info[at]kisbahcesimodelleri.gen.tr
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube
Telefon

Üsküdar Cam Çatı Fiyatları

Günümüzde, en çok tercih edilen çatı sistemlerinden biri olan cam çatı, oldukça kullanışlıdır. Bu şeffaf çatı sistemi, açılır-kapanır ve sabit olarak iki şekilde uygulanabilmektedir.

Camın saydamlık özelliği nedeni ile aydınlatma için artı bir masrafa girmezsiniz. Isı yalıtım özelliği ile soğuk günlerde bile, çatınızın keyfini sürebilirsiniz. Diğer çatı kaplamaları, maliyetli olması yanında cam çatı sistemleri kadar da estetik değillerdir.

Bu sistemlerin iyi planlanması birçok konuda sağlanacak avantajlar anlamına gelmektedir. Isı yalıtımlı, otomatik açılıp kapabilen özellikleri ile normal çatı sistemlerinden çok daha kullanışlıdır.

Binaların, terasların, seraların havalandırması ve güneş görmesi gibi faydaları ise sistemin ayrı özelliklerindendir. Seralarda, kışlık bahçeler olarak bilinen bu yerlerde kullanılan cam skylight çatı sistemleri sayesinde kış güneşinin seralara girmesi sağlanmakta, ısı kaybı daha iyi önlenmektedir.

Üsküdar cam çatı fiyatları ile iligili detaylı bilgi için iletişim kurunuz. Fiyatlar işin metrajlarına göre ve dolar euro kurundaki değişikliklere göre değişiklik gösterebimektedir.

Uygun Fiyatlar İçin Bizi Arayın - 0532 583 04 53